Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Stačími k reklamaci psp danový doklad?


mpw

Otázka

Čaves ted když je ten dw na 3.03,tak dám psp na reklamaci kvůli DP mám jich tam tak 6-7,a ted mám k tomu psp danový doklad o koupia(je koupeno v sony centrum v českých budějovic) V servisních podmínkách píšou že to můžu dát do jakýho koliv autorizovanýho servysu po celé čr,ale nevym jestli mi to projde stim danovym dokladem. Tak pleas poradte

:wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

..no danovej doklad je ti dobrej k reklamaci primo v te prodejne kdes to kupoval..

..pokud to chces davat do aut.servisu, tak potrebujes zarucni list-potvrzeny tou prodejnou, kdes to koupil(a uctenku uz nepotrebujes, ptz za kolik si to koupil jim muze bejt jedno)

(takhle si myslim ze to je...ale svoji vlastni ruku do ohne bych za to nedal:) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
..no danovej doklad je ti dobrej k reklamaci primo v te prodejne kdes to kupoval..

..pokud to chces davat do aut.servisu, tak potrebujes zarucni list-potvrzeny tou prodejnou, kdes to koupil(a uctenku uz nepotrebujes, ptz za kolik si to koupil jim muze bejt jedno)

(takhle si myslim ze to je...ale svoji vlastni ruku do ohne bych za to nedal:) )

Jasně no v záručáku je jen typ psp a nic jinýho,proto sem si myslel že když sou sony centra propojený tak to nějak pude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu