Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Midnight Club LA


o_O

Recommended Posts

Stejne jako v pripade GTA IV, i zde se objevuji zname neduhy (nevim, zda-li jen v pripade flashle BenQ iXtreme 1.4) - pri zavodech se okolni textury renderuji zpozdene, dochazi k "plavani" v sedi nezobrazene ulice, okolni domy se stavaji neidentifikovatelnymi bloky betonoveho masivu.

A navic i vypadava zvuk v hernich animacich. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akorat se chystam ze si to taky stahnu...to je teda skoda ze to dela tyto probelemy...ale docela to nechapu:prave gta 4 mi to samozdrejme dalo mam arcade s 20gb diskem..puvodne jsem mel jen holou arcade...gta jsem kvuli tomu vubec nehral- se to fakt nedalo, tak jsem si poridil hdd 20gb zapojim do konzole hned pustim gta....a joooo nedokreslovani textur je fuc...hraju ho skoro celou noc :) druhy den co prijdu z prace si chci zas sednout ke gtacku a hle nedokreslovani textur je zpet :( docela jsem to nepochopil kdyz to pomohlo a nejdnou je to zase zpet...ale byla tam zmena textury se dokreslujou "uz" po par sekundach ne jako predtim...ale stale me to takhle nebavi hrat...takze cekam jeste az klesna cena origos gta a pak poridim...

jinak kdyby takhle dali vsechny hry...tak by nas dobre vypekli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych vědět jestli to dělá na originálce. Tu koupit, tak jim to omlátím o hlavu.

To je blbost, přece originálka se ti sekat nemůže, original X360 hra je dělaná pro X360, to je logické a tak to platí i u ostatních konzolí, :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jahpisin

Musíš občas vyčistit cache....Jinak ta hra pro mě strašný zklamání.Už se těším na Need for Speed Undercover...

to jsem netusil...to se dela jak ? no co jsem zatim hral tak me bavi...ale cekal jsem od neho trosku vic veci...ale zatim jsem na zacatku tak se uvidi...jinak mi dost chybi moznost strelit do nadrze aut..a dost mi schazi moznost postupne vyvyjet postuvu ve stylu rpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Dik za info. Jeste jeden takovej blbej dotaz: kde najdu ten patch? Dival jsem se na Live na vsechno co se da stahnout pro Midnigh Club LA a jsou tam akorat trailery a nejake obrazky. Nic vic. Kdyz jsem pak zapnul hru, tak mi to sice napsalo ze je pro tuto hru ke stazeni nejaky update, ale stahlo se to behem par sekund, coz se mi zda zase malo (net mam 2mbps)....myslis ze to bylo ono? Nebo jak jsi to stahoval ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu