Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

co vás přimělo koupit psp?


BRUTUS7

Recommended Posts

  • Odpovědi 213
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak,mě přimělo PSP koupit : Chodili jsme občas ke kámošovi a ten na tom furt hrál tak jsem se ho zeptal ,,nemohl bys mi to pujčit,, tak mi to pujcil a ja si to tak zamiloval že jsem si ho koupil a nosím ho všude kam se dá.Nuda se tak zábavněji nedá porazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já PSP ještě nemám ,ale chci ci ho koupit hlavně ,protože je to přenosná konzole s velkým displejem a kvalitními hrami (to že jich je docela málo her na PSP je věc jiná ) a chtěl jsem zárověn něco na MP3 a videa a kámoš nedávno dotřídy zanes PSP fat a od tý doby mně trefila můza a tak do 2 měsíců si PSP 3 000 koupím ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam PSP slim 2000 koupil sem ho za 4 359 kc pres e-shop jeden nejmenovany. Zatím mi jeste nejde flashnout tak cekam az pujde bohuzel cekam uz 2 mesice a nic. /nevite o tom neco kdy nebo za jak dlouho nebo jestli vubec/====== PM prosim diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu