Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Poškození wifi modulu při taktu 333mhz?


SEMRY

Otázka

Jak víte tak DarkAlex ve fw 3,03OE-C zavedl možnost hraní přes wifi na 333mhz? Může to poničit wifimodul? Něco takového jsem zaslechl. Můj osobní názor je že pokud v budoucnu bude sony vydávat hry které pojedou na 333mhz a budou mít Mp tak se nic nemůže stát. Ale nemám to potvrzené a nerad bych si zničil wifi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
No ze vraj to je pravda ale to sa ti stane tak po 80 hodinach staleho hrania... cize nemusis sa obavat...

Heh a to si vyčetl kde? Máš na mysli jak 80 hodin nepřetržitého hraní. Nebo 80 hodin hraní přes wifi celkově? aby mě to nepostihlo až za rok :) Jiank už jsem si všimnul že wifi dost topí. Ale to i u 222mhz,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No ze vraj to je pravda ale to sa ti stane tak po 80 hodinach staleho hrania... cize nemusis sa obavat...

Heh a to si vyčetl kde? Máš na mysli jak 80 hodin nepřetržitého hraní. Nebo 80 hodin hraní přes wifi celkově? aby mě to nepostihlo až za rok :) Jiank už jsem si všimnul že wifi dost topí. Ale to i u 222mhz,

Pri 80 hodinach nepretrziteho hrania nejaky chalan z MAXCONSOLE fora o tom hovoril ale je to dost nepravdepodobne cize nemusis sa velmi obavat...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu