Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Chyba u vypalovani


Johnysko

Otázka

Prave jsem zkousel vypalovat PAL verzi mirrors edge , nejsem lama takze jsem to standartne vypaloval v img burnu , dvd soubor korektne nastavenej,vypaluju si takhle a najednou u 39 % mi to hodi nakej I/O error a naky cisla sektoru,mechanikou to bejt nemuze protoze mam ani ne rok starej pc s novou LG mechanikuo pls nevite co s tim ?

celkem specha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Prave jsem zkousel vypalovat PAL verzi mirrors edge , nejsem lama takze jsem to standartne vypaloval v img burnu , dvd soubor korektne nastavenej,vypaluju si takhle a najednou u 39 % mi to hodi nakej I/O error a naky cisla sektoru,mechanikou to bejt nemuze protoze mam ani ne rok starej pc s novou LG mechanikuo pls nevite co s tim ?

celkem specha

Překontroloval jsi SVF přes total commander ? Jestli ne tak se ani ničemu nedivím,..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak ted sem si otevrel prvni rar a dal jsem overit soubory v archivu projelo to vsechny rary a zadna chyba,vypaluju to ted jeste jednou a jesi se to zase posere tak se snad poseru :(

EDIT: ted sem udelal i kontrolu pres TC SVFka a zadna chyba,vypaluju podruhy a prehouplo se to pres tu 39 % tak doufam ze uz tam ta chyba neskoci

FINAL EDIT: tak na podruhy se to vypalilo bez problemu , vubec to nechapu asi se nejak nacetly nejaky data nebo fakt nevim aspon ze to je v poradku ale diky za ochotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pls help...nejde mi vypálit demo RS5 a tak rád bych ho testnul...jakmile to stahnes,musi to bejt v takove hierarchii 2. Vytvořte složku s názvem Content a v ní složku 0000000000000000

3. Do složky 0000000000000000 vložte to, co jste rozbalili z archivu.

4. Výsledný sled složek by tedy měl být takovýto: Content/0000000000000000/434387F2/00080000/F1DDFE89B7AB645A93E17B12DA7D91588B3255A343 a pak vypal na DVD.

Dle týhle rady to zkoušim v img burn i v clone cd ale při zadání souboru mi to píše: TENTO SOUBOR NENALEZEN.PŘESVĚDČTE ZDA JSTE ZADALI SPRÁVNÝ NÁZEV SOUBORU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu