Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Phantasy Star Portable, se furt restrtuje


Mathez

Otázka

Čuz, mám new portable (PSP-3004 PB),mám ho tejden a už mě omrzela jedna hra co sem si koupil u nás v maloměstským elektru, tak sem si stáhl demíčko Phantasy Star. má to asi 300mb tak sem si řek to bude hustý.. no k věci.. spustím hru pohoda, dám new game, vytvořím postavu no a dál se nedostanu restartuje se mi celá hra.. docela mě to štve tak jestli někdo neví proč to dělá a co stím.. (mám software 5.02) THX za odpovědi borci8) /// jo ještě v té složce co se to stáhlo sou dva soubory jeden .PBP a druhey file.fpb celou složku sem nakopíroval do PSP/GAME.. no jen jestli třeba není nějak chyba v tom.. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Omouvám se všem, už to jde a bylo to spíš v důsledku japonštiny ve který hra je... hra se restatovala když sem to tam vždycky nějak blbě něco zmáčkl asi... tak sem to zkoušel a přez hodně japonských slovíček sem se dostal až do hry a už to pařím... a to demíčko doporučuju je to v japonštině toje tak jediný mínus jinak to vypadá na dlouhou zábavu. díky všem (aspoň mám updatovanej ten firmware :-)) :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu