Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejlepší hra na PSP


Guest Anonymous

Recommended Posts

Guest Anonymous

Kdybyste měli vyzdvihnout pouze jednu hru na PSP, která by to byla? A pokud možno proč?

Dělám tenhle průzkum čistě ze sobeckých důvodů :) - PSP už mám na cestě a chci si koupit jednu originálku (na víc už mi prachy fakt nezbydou.

Hrozně váhám, do který mám jít. Asi nejžhavější kandidáti jsou Metal gear Acid a Burnout legends. U MGA se ale (možná neoprávněně) bojim nižší "výdrže" hry. Jako že po dohrátí už nebudu mít takovou chuť se k ní vracet. To s takovejma autíčkama se člověk imho vyblbne víc. Navíc ten gamesharing u BOL je taky zajímavá věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 149
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest Anonymous

JJ, je mi jasný, že záleží na tom, co se mi líbí. No, já jsem byl až donedávna zarytej PCčkář (i když vlastně pořád eště jsem), konzolím jsem nikdy moc neholdoval - miluju poctivý RPGčka a strategie, to neni zrovna dominanta konzolí :wink:

Ale PSPčko mě fakt nadchnulo (teda zatim jen to, co jsem o něm četl - hlavně tady), už jen proto, že teď na PC nemám skoro čas a jako forma relax zábavy mi přijde PSP ideální. Takže hledám i nějakou nenáročnou (ale zábavnou a chytlavou) hru, ideální třeba na cestu busem z práce, kdy budu mít totálně vymytej mozek :lol:

Takže bych to asi viděl na ten Burnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Burnout Legends i Virtua tennis jsou výborný gamesy. Možná nejčkon i nejlepší hry na PSP vůbec. Já jsem zainvestoval do obojího a pokud bych měl mezi těmato dvěma vybrat pouze jedinou hru, pak hlasuju pro Virtua tennis. Je to naprosto návyková záležistost ba přímo geniální pro tenhle druh konzole...širokoúhlej display...se pro tennis skvěle hodí, plus jednoduchý ovládání...vyvážená obtížnost...bla bla bla

Jestli chceš jenom jednu hru..tak s timhle neprohloupíš určitě...

recenze:

Virtua Tennis

http://www.gamerankings.com/htmlpages2/928118.asp?q=Virtua%20Tennis

Burnout Legends

http://www.gamerankings.com/htmlpages2/921495.asp?q=Burnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Vybrat jednu hru je těžké, navíc hra pro mě vyníkající může být naprosto nehratelná pro někoho jiného. Já třeba čekám na něco ve stylu Final Fantasy. A ne každýho FF vzala. Někdo rád Fired Up, což je hra kterou bych rozhodně já nehrál. Takže můžeš max. posbírat názory na hry, a potom si vybrat z kategorie která je ti nejbližší :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Nejlepší je Tiger woods 2006...ale slyšel jsem pět chválu na Evedybody golf.....vyplatí se do ní jít? Když už jeden golf mám? Jsem pacient golfu a PSP :wink:

ja se musim priznat............

.........ja sem jeste golf na psp nehral............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

ja se musim priznat............

.........ja sem jeste golf na psp nehral............

To já se taky přiznávám že jsem golf na PSPčku nehrál

myslite že když nejsem fanda golfu tak by mě to i přesto mohlo bavit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Jestli máš rád RPG tak zkus Untold Legends - já to pařim od včerejška a musim říct že je to rozhodně jedna z nejlepších (dle mého názoru) věciček na PSP...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neco jsem na to uz paril takze...

Medievil-klasika docela fakt zabavna pecka

Tenchu-jedna z mych oblibenych pareb,miloval jsem ji uz na PS1 ale tady je zatim jen Japonska verze

Metal Gear-pro me horsi nez starej dobre metal ale neni to spatny musis trosku zapojit mozek

Mercury-To je takova ta bublina co meni barvy a rozdeluje se apod.Bavilo me to chvilku kdyz jsem nemel co delat.Zase mozkolam

NFSU:Rivals-Tohle hraju casto docela zabava zname snad vsichni z PC

Untold Legends:Brotherhood of blade-tohle ted parim nejvic.Na PC si nejvic smlsnu na poradnym RPG,tohle sice neni to nejlepsi ale zatim jediny na PSP takze ted pro me hra cislo 1.

ApeAcademy-detska kravinka ale jde na tom hrat hra pro dva hrace na jedny konzli jeden ma tlacitka vlevo a druhej vpravo a tak nekdy davame parby ve skole:)

Burnout-Jasne asi nej auta....samy havarie kusy srotu no proste narez

Coded arms-zatim jsem zkousel jenom par lvlu.Je to parba z pohledu prvni osoby.Odehrava se to v programu(neco jako MATRIX).Sbiras updaty spod.Ale jak rikam zatim jsem to moc nehral.

To je tak vsechno....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Tak zatim vede Metal Gear, ten kartičkovej systém se mi líbí :wink: (Třeba i proto, že jsem kartičkovej magor :) MtG apod. uplně miluju)

Teď docela hraju i ty Untold legends, ale musim říc, že PSP neni moc dělaný na Diablo-like RPGčka. Trošku mi vadí malej výhled. Na PC mám tenhle typ her docela rád, ale chce to myšku a pořádnej monitor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatim vede Metal Gear, ten kartičkovej systém se mi líbí :wink: (Třeba i proto, že jsem kartičkovej magor :) MtG apod. uplně miluju)

Teď docela hraju i ty Untold legends, ale musim říc, že PSP neni moc dělaný na Diablo-like RPGčka. Trošku mi vadí malej výhled. Na PC mám tenhle typ her docela rád, ale chce to myšku a pořádnej monitor...

Mas pravdu ale RPG hrace musi na psp utisit aspon tohle.Je tam plno chyb,vadi mi treba desnej hudebni doprovod,malej vyhled a blbej pohled kamery(jak si se jiz zminil) a treba napriklad to jak je udelanej batoh.Stve me ze veci co mas na sobe mas i v batohu je v tom bordel.ASi nejlip je to ted udelany v Dungeon Siege 2 libi se mi ze kdyz kliknes na nejakou vec zobrazi se ti ve statech co ti prida a ubere krasne prehledne....Ale myslim ze na PSP snad jeste neco vyjde a bude to uz lepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu