Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

hdmi-dvi + zvuk (úprava originálního konektoru)


vonydj

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Obrazky uz tu nejsou a ja vubec nevim, do jaky mezery mam ten sroubovak strcit :D

Tak toto je konecna :cheesygrin: Tak ked strcis hocikde do poliacej medzery a mierne vyvinies tlak, tak uvidis na ktorych miestach to drzi. A potom na tom mieste to rozluskni. Nemaznaj sa s tym, ako s zenskym ceckom :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto je konecna :cheesygrin: Tak ked strcis hocikde do poliacej medzery a mierne vyvinies tlak, tak uvidis na ktorych miestach to drzi. A potom na tom mieste to rozluskni. Nemaznaj sa s tym, ako s zenskym ceckom :cheesygrin:

Na rozdil od zensky mam o svuj Xbox strach xDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

No já jsem dnes ráno na základě tohohle topicu vzal šroubovák a jal se otevírat ten konektor. Nutno říct, že se mi to povedlo. Nejdříve to šlo těžko, ale pak jsem zkusil vyvíjet nátlak i na druhou stranu (když vložíš šroubovák do mezery, můžeš vyvíjet nátlak nahoru, nebo dolů) a po chvilce to povolilo. Nakonec jsem to tam šoupl jen tak tak, protože nemám klasický HDMI konektor, ale velkou redukci HDMI-DVI samice, každopádně to už funguje. Jednoduše vzít šroubovák a nebát se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Prosmin ale takhle to jde za sebou: rozlouskni šroubovákem a pak stačí zalepit izolačkou....to proste nepobiram....pls fota

:cheesygrin: Ked rozlusknes plast-kryt okolo konektoru, ktory sa zastrkuje do konzoly, tak budes mat hole kable. Takto bez toho krytu sa uz zmesti kabel do konektoru nad HDMI. Ak chces, tak si tie kable oblep izolackou, aby neboli hole, ked tam ten kryt uz nie je.

A prosim ta, nehraj tu blbeho :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Zdravím ..

Když ten kryt rozlousknu , půjde to potom někdy vrátit do původního stavu ? (mám xko v záruce a vcelku by mě nasralo kdyby mi ho nevzali jen kvuli tomu že tam není třeba ten kryt) Dík za odpověď :)

Tim, že rozebreš kabel nepřijdeš o záruku na Xbox

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu