Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Can't update your console


Dev.iL

Otázka

Ahoj, mam problem. Dnes me dosel Arcade+, tak jsem si vytvoril hracsky profil a vyzkousel prilozenou hru Sega tennis a vsechno bezelo tak jak ma. Kabel od internetu jsem nepripojoval a nastaveni nemenil.

Pote jsem:

Do mechaniky na zkousku vlozil vypalene NHL09, ktere se chvili nacitalo a pak me to napsalo neco ve smyslu, ze pro hrani teto hry je potreba updatovat consoli.

Proto jsem dal Ano chci updatovat.

Jenze po chvili me to napsalo Can't find the update disk. Please reinsert the dist a tlacitko continue. a kdyz sem ho dal tak to vypsalo: Can't update your console. Please contact Xbox Customer or go to www.xbox.com/support a z teto obrazovky sem se nemohl nijak dostat...

Proto jsem konzoli vypnul, a od teto chvile se me pri zapnuti pouze zobrazi logo xbox 360, nacte hracsky profil, ale potom to zobrazi opet ty dve vyse zminene obrazovky :/

predem dekuji za Vase rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

update by se ti mel nabidnout sam jen co to hodi menu tak to hodi tabulku s updatem

ale jestli to nejde takhle tak napis na hrejte.cz nebo zavolej na linku microsoft xbox a tam ti poradí co a jak při nejhoršim bude reklamace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no hrejte.cz sem volal a rekli me, ze hra ktera si vyzada update, tak ten update provadi primo z toho disku. cili kdyz si o to pozadalo NHL09, tak ten update melo provest primo z dvdcka? Proto me napadlo, jestli to dvd napriklad nemuze byt spatne vypalene a proto se update nemuze provest? je nejaka moznost jak zjistit jestli je DVD v poradku?

pro lepsi vysvetleni toho co me to vlastne dela:

http://www.stream.cz/video/205199-xbox

toto to udela po kazdem spusteni nezavisle na tom, jestli je mechanika prazdna nebo v ni je nejake dvd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, mam problem. Dnes me dosel Arcade+, tak jsem si vytvoril hracsky profil a vyzkousel prilozenou hru Sega tennis a vsechno bezelo tak jak ma. Kabel od internetu jsem nepripojoval a nastaveni nemenil.

Pote jsem:

Do mechaniky na zkousku vlozil vypalene NHL09, ktere se chvili nacitalo a pak me to napsalo neco ve smyslu, ze pro hrani teto hry je potreba updatovat consoli.

Proto jsem dal Ano chci updatovat.

Jenze po chvili me to napsalo Can't find the update disk. Please reinsert the dist a tlacitko continue. a kdyz sem ho dal tak to vypsalo: Can't update your console. Please contact Xbox Customer or go to www.xbox.com/support a z teto obrazovky sem se nemohl nijak dostat...

Proto jsem konzoli vypnul, a od teto chvile se me pri zapnuti pouze zobrazi logo xbox 360, nacte hracsky profil, ale potom to zobrazi opet ty dve vyse zminene obrazovky :/

predem dekuji za Vase rady

Na hrejte ,uz maj asi týden konzole + vyprodané , došli jim mechaniky ,..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já osobně bych zkusila znovu vypálit tu hru, která chtěla updatovat, tedy jak chápu, tak NHL09. S tím, že napiš co máš za dvd media, v čem vypaluješ (to je dost důležité). Já bych to viděla na špatně vypálené DVD, ale konzole je dost hloupá na to, aby když chtěla update kvůli nějaké konkrétní hře a ta hra byla špatně vypálená tudíž se nenačetla, tak už si neumí říct: "kašlu na update" a pořád to chce dále znovu zkoušet. Něco podobného jako když si v PC pustíš virtuální mechaniku, mountneš nějaké iso na DVD např a i přesto, že s daným souborem nepracuješ a DVD vyndáš, tak to bude nadávat, že bez toho nemůže žít. :) Blbé přirovnání, ale takto si představuju, že to je i u konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu