Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problém s gamebootem


Otázka

Odesláno

Zdravím,

hele mám takovej problémek. Mám fw nějakej ten novej 5.01 M33-4 nebo jak to je. Nahodil jsem nějakej ten plugin co náhodně spouští gamebooty z určité složky. Mnjó jenomže... ten jeden gameboot má třeba 6 vteřin, ale mě se to video po nějakých 2 sekundách sekne a dělá to tak všude. Vypadá to jako kdyby odjela ta základní doba videa jako je u toho original sony gamebootu.

nevíte někdo co s tim? případně někde ručně zadat jak dlouho má ten gameboot běžet?

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Odesláno

Tak jsem se v tom 3 hodiny hrabal a jediný k čemu jsem se dopracoval bylo hláčení v RCOeditoru "INVALID RCO - you msut use decompressed (FW 2.60 or lower) RCO! (Z33's Resurssiklunssi should be able to do the job for you :P)

tak jsem stáhl i ten resur.... dal do PSP, otevřel přes eLoader a ERROR...

Tak mi někdo poraďte pls jak se mám k tomuhlenctomu dostat ptž já jsem v koncích

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu