Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flash Lite on funkční návod !


web.pavlik

Recommended Posts

dakujem, nebyt tvojho odkazu tak este cakam na prveho komu sa to SKUTOCNE podari a nie len preposielane odkazy. prve xko som ukostrene mal, tam som daval pozor na kazdy krok aj 3x, druhe islo hned po nom, to som uz bol big frajer, trvalo mi to tak do dvoch minut (box uz bol rozobraty) a ked som odpajal kabliky tak ajhla, zabudol som pripojit kostru :D a hned bolo po frajerine

ty si ako riesil to vypnutie-zapnutie xka? ja rozmyslam, ze si urobim nejaky vypinac na mechaniku, pripada mi to dost drasticke a hlavne je to najslabsi clanok v tom navode, to je bud alebo, kolko trvalo tebe kym si vypol a zapol xbox? ja som sa pod 3s nedostal, "trenoval" som to predtym asi pol hodku :D

No ktery vypinani myslis ?? ani nevim ze bych mnel nekde vypinat a rychle zapinat xko hihi. Hele co jsi tam letoval? pises ze " a ked som odpajal kabliky tak ajhla..." to sem nejak nepochopil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

aha, odpajal to ako odpojil, nie odpajkoval :) proste ked som uz mal xko flashnute a daval som keygrabber prec, tak som si vsimol, ze som nezapojil zem :) no a to vypnutie, zapnutie? pri oboch navodoch tu uvedenych je to ako VERY IMPORTANT, ked das liteon erase, tak po druhom potvrdeni mas xko rychlo zapnut a vypnut, resp. mechaniku, pisu, ze do jednej sekundy, ale to nie je mozne bez vypinaca mechaniky. kazdopadne to netreba tak rychlo, ktovie ci to vobec teda treba, ked si to ty nerobil. ja som dneska flashol dalsi liteon a zajtra ma caka este jeden ;)

toto je to zap/vyp:

27. Now, do what it said and quickly power cycle the drive. THIS IS IMPORTANT! (Turn it off and then on within 1 second)

alebo:

Hned po potvrzení rychle vypněte a zase zapněte Xbox cca během jedné sekundy. FW je vymazán

inak nie je potrebne navod znovu pisat, tento je dobry a je krok po kroku spolu s tymi obrazkami, co si uviedol aj ty. kto to neurobi podla toho, alebo si nie je isty, nech to radsej neskusa

toto je dobry navod, lepsi asi nebude:

http://console-forum.net/showthread.php?t=44733

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny...

No taK uz vim s tim vypnutim a zapnutim, taky sem to delal ale slo mi to hned sem to vypl a zapl a uz to slo.

To je dobre ze uz je navod napsanej, protze odemne by byl buhvi kdy.

ale zarazi mne tam veta:

...Nyní musíte přiložit kontakt převodníku na PIN3.

prilozit kontakt ?? snad vystouchnout kontakt z konektoru aby to nezaviralo mechaniku.. jestli to teda neni pro nejakej ten CK3 atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kazdy kto chce flashovat by si mal PORIADNE prezriet vsetky dostupne navody a potom absolutne bez problemov flashne. velmi pomohli fotky:

http://xbox-experts.com/e/tutorial.php?n=flashyourliteonf

z tohto je vsetko jasne, ak by niekto nechapal, tak v skratke - rozobraty xbox treba zapnut, dat otvorit mechaniku a potom surovo vytiahnut z elektriky. mechanika ostane otvorena. treba odpojit privodny el. kablik do mechaniky a podla obrazku z neho vybrat PIN3, tym sa dosiahne, ze pri znovuzapnuti xka sa mechanika nezavrie. jemne treba zasunut mechaniku do polovice a tym je pripravena na vycitanie kluca. kam treba prilozit hrot je tiez z fotky jasne. ak mame vycitany kluc a ulozene co ma podla navodu byt mozme odlozit vyciatavac kluca :D a pokracujeme podla navodu - to uz by malo byt jasne kazdemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z dobrých zdrojů mám potvrzeno, že se to dá zálohovat. Jeden známý už mi 2x flashoval xbox a teď mi říkal že už umí i lite-on a že neztratím záruku, že to je jako předtím a když se mi xbox podělá tak mu ho zase pošlu a on mi to odflashuje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chjo, zase dalsi, kterej zacne spamovat a sirit bludy :(, je to jako zacarovanej kruh.

FW zazalohovat nejde !!!. Jde pouze key.bin, inquiry.bin a indentify.bin, nic viz c mehcaniky nevyctes a ani jedno neni cely FW.

EDIT: Takhle, aby me nekdo nechytal za slovo, FW nactes, tak jako commodore4eva, naleptavanim chipu a odstranenim locku, coz je desne slozita procedura a tou urcite prijdes o zaruku :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde zalohovat FW u liteon, takze pokud ti tohle nekdo tvrdi tak LZE!!!

A kdzy to bude moyne Tak toho bude plnej internet. takze to co tu pises je holej nesmyl.

IMHO: A podle mne to nepujde kdyz je chranenej proti cteni, jedine ze nekdo kdo ho nekde ukrad, nebo jestli ho nekdo decryptoval v ext. programataru, da casem na net a pak bz se mohl teoreticky naspoofovat a vratit zpet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co chces slyset? Proste ho tam nahraji, co ja vim, jak to dela, nedelam v servisu. Slysel jsem, ze veskere operace, jako zmenu klice desky a tak umej delat pomoci ethernetoveho kabelu, co je na tom pravdy nevim.

Ale porad nechapu smysl tve otazky.

A jinak, ne, zatim ho nikdo neukradl, kdyby jo, tak nedelame takove saskarny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co chces slyset? Proste ho tam nahraji, co ja vim, jak to dela, nedelam v servisu. Slysel jsem, ze veskere operace, jako zmenu klice desky a tak umej delat pomoci ethernetoveho kabelu, co je na tom pravdy nevim.

Ale porad nechapu smysl tve otazky.

A jinak, ne, zatim ho nikdo neukradl, kdyby jo, tak nedelame takove saskarny.

To mi rekni kdyz ho nikdo neukradl kde ho vzala ta grupa co udelal Ixtreme 1.5 ha? a ted mluv.

TEn Ixtreme 1.5 je udelanej z Orig FW, jak mi jinak vysvetlis proc se zapisujou vsechny 4 banky do Flash. prece proto ze je to komplet FW a kdybys to poslal na reklamaci tak to poznaj protoze nenajdou v mechnaice Orig FW.

K tomu ze to delaj po UTP bych rekl jen ze teoreticky to mozne je ale museli by si nejak nejdriv povolit pristupp pres SSH nebo neco tak a pak by to mohlo jit, neverim tomu ze to jde jen tak pres UTP "to uz by se o tom vedelo kdyby to bylo tak jednoduche"

!!! No nechame to konovi ten ma vetsi hlavu. !!!

Imho: vysel 360_Modification_Disc_v1_5 stahujte zde readme je uvnitr!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Achjo, s takovejma jako ses ty je to tezky. Bylo to tady uz mockrat receno, kde vzal c4eva firmware a tentokrat to psat nebudu, pouzij vlavu a tlacitko hledej. Jeden uzivatel to tady jednou moc pekne popsal a taky tady byly od c4evy videa na youtube.Takze nez zacnes delat velkyho chytraka, torsku se informuj, protoze me unavuje se hadat s podobnyma jako ty, jestli jde FW nacist, nebo kde se vzal. Nedavno jsem se tady s podovnym jako ty hadal, jestli jde FW nacist a dodal jsem jak by to slo - jak to delal c4eva.

Podle tebe by se o vsem vedelo, jaktoze se treba na foru nikde nepise a diagnostickem disku, ktery pouzivaji na reklamaci pro kontrolu XBOXU? Respektive na jinych forech se o nem pise, protoze ho technik zapomel v XBOXU, ktery sel z reklamace, ale jaktoze nikde neni ani zminka o zvybyjicich discich? A to ti garantuju, ze jsou, nebo to hned vis nejlip a vyvratis to jako UTP? Nevim, co je na tom UTP moc jednoduche, mozna zastrceni kabelu do XKA, ale neboj se, jeste na tom neco bude :D. (samozrejme netvrdim, ze je to pravda, ale tvuj nazor mi to nevyvrati). Ale je to mnohem pravdepodobnejsi, nez to, ze by byl velky problem pouzit SSH sifrovani, i kdyz si myslim, ze by bylo v tomto pripade k nicemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chalani vykaslite sa na to, pri dnesnych cenach xboxov by som nejaku zaruku fakt neriesil. chces hrat napalovane hry? flashnes si box? tak sa laskavo vy.ser na zaruku, s nejakou stratou pocitat musis, spocitaj si kolko usetris na hrach a klud. mimochodom mne keby lahlo flashnute xko tak odpilim aj mechaniku tak, ze z nej nevycita uz nikdy nikto nic a az tak riesim zaruku. ale ako pisem - ak mi nahodou lahne, kupim dalsie, pouzijem z predosleho mechaniku a mam druhe urcite v zaruke...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Achjo, s takovejma jako ses ty je to tezky.....

No kazdej nemuze bejt tak chytrej jako ty. i kdyz...

Resit to nehodlam a hledanim nejakej dukazu o tom jestli mas pravdu ty nebo nemas nehodlam stracet cas, protoze se mi proste nechce. a mysli si co chces.

chalani vykaslite sa na to, pri dnesnych cenach xboxov by som nejaku zaruku fakt neriesil. chces hrat napalovane hry? flashnes si box? tak sa laskavo vy.ser na zaruku, s nejakou stratou pocitat musis, spocitaj si kolko usetris na hrach a klud. mimochodom mne keby lahlo flashnute xko tak odpilim aj mechaniku tak, ze z nej nevycita uz nikdy nikto nic a az tak riesim zaruku. ale ako pisem - ak mi nahodou lahne, kupim dalsie, pouzijem z predosleho mechaniku a mam druhe urcite v zaruke...

No ja sem taky nepsal ze jsem zastancem reklamace flashnuteho xka, u mne je to stejne jako u tebe. uz sem to tu na foru i psal nekde ze kdyz chces flash tak nepocitej se zarukou, ja bych si tohle bejt MS poradne pohlidal, i kdybych mnel dat nejakou elektronickou plombu uz po oddeklovani umeleho case. proste bud kupuju orig nebo hraju palene ze zaruky.

A takovy borce co maj reklamky ze flashnou xko a neprijdes o zaruku bych vrazdil, protoze nikdy si nemuzes bejt jistej ze to MS neodhali, staci kdyz se vic odehne jedna packa na case pri otevirani a na analyze, na kterou nektera xka udajne brali pred rozebranim a resenim nasledne reklamace na to prijdou a xko vratej zpet s neuznanim reklamace. a mate po ptakach.

Proste hrajte jak chcete ale reklamaci bych delal v pripade neflashnuteho xka, je to kazdeho vec, staci kdyz okradame Vyvojare.

A to ze je xko poruchove to je jina kapitola a to musi kazdej sam vedet jestli si to lajzne flashnout konzoli a spolehat na to ze neklekne a nebo neflashnout a pozadovat reklamaci.

IMHO: timto koncim tady na tom foru z me strany jakoukoliv debatu o flash a zaruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne snoopyk, ja som nemyslel teba, ale tych mudrlantov, co maju tu drzost si xko flashnut a potom veselo reklamovat a nedajboze sa tu este hadat o moznosti navratu liteonu do povodneho stavu. vzivote neflashli ani fotakom ale budu sa bit do prs aki su mudri, lebo nieco videli na webe :D timto koncim tuto diskusiu aj ja, diskutovat hodlam iba s ludmi, ktori uz flashli liteon a mam si s nimi co povedat, pripadne vymenit postrehy, lebo toto je thread o liteone vazeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim ze jsi to nemyslel primo na mne. A mas rech proto pls jestli nejaky moderator to tady promazne a necha jen prispevky k tematu :thx:

JInak sem vcera delal liteon a pri mazani FW pres Jungle Flasher to vytuhlo a mechanika byla tuha, xbox pak psal error E64 a nesla ani otevrit proste nic byla mrtva. Ale da se to pak znovu smazat a nasledne flahnout v DOsu, takze pokud se tohle nekomu stane ze to vytuhne pri mazani tak zadnej stres jde to spravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu