Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Stačí tenhle HDMI kabel na Xbox 360?


oboda7

Otázka

Hledal sem a nenašel. Zakládám tento zbytečný topic jenom abych se zeptat jestli tenhle HDMI kabel stačí, abych ze svého xka a a tv vymáčkl to nej. rozlišení atd. Popřípadně mi doporučte nějaký takoví do 300kč.Prosím děkuji za každou užitečnou odpověď. THX

http://sat-dvb-t.nej-ceny.cz/81628/kabel-hdmi-hdmi-v-1-3-19pin-1-5m-zlaceny.html

Edit: hlavně pls mi nedávejte kartu atd. za spam atd. prostě se chci jenom zeptat no a až dostanu odpověď tak pls LOCK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

takže za prvé ...zbytečné topicy nezakládej...ptej se u mě v topicu pro příště ....link mám v podpisu...

nepoznáš rozdíl? :)kastane to myslíš vážně? :) měl jsi někdy opravdové zlaté hdmi za litr? :) rozdíl tam je :) já ti doporučuju připlatit :) ale tak je to na tobě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dante myslim ze jako moderator by si mel mit dobre informace a nesirit porad dokola dal tyhle nesmysly. Kastan ma samozrejme uplnou pravdu. Diskuse je napriklad tady http://console-forum.net/showthread.php?t=39421 A opravdu se nesaz argumentovat, stacilo by mit nejake ty zakladni fyzikalni znalosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dante myslim ze jako moderator by si mel mit dobre informace a nesirit porad dokola dal tyhle nesmysly. Kastan ma samozrejme uplnou pravdu. Diskuse je napriklad tady http://console-forum.net/showthread.php?t=39421 A opravdu se nesaz argumentovat, stacilo by mit nejake ty zakladni fyzikalni znalosti.
takže za prvé ...zbytečné topicy nezakládej...ptej se u mě v topicu pro příště ....link mám v podpisu...

nepoznáš rozdíl? :)kastane to myslíš vážně? :) měl jsi někdy opravdové zlaté hdmi za litr? :) rozdíl tam je :) já ti doporučuju připlatit :) ale tak je to na tobě :)

dobre dante sory a ted vas teda nechapu teda chapu ale nevim co je pravda tak to udelam tahle proste u arcade verze je ten blbej zakladni kabel tak se chci zeptat jestli kdy si koupim jiz zminovany kabel tak jestli poznam aspon nejaky rozdil??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

oproti av kabelu ano tak to je logický, že bude lepší....ale oboda :) je v tom dost velký rozdíl ani ne tak v tom jaká je kvalita tu budeš mít stejnou ale v tom jak dlouho ti to vydrží a nehledě na to, že ty nekvalitní hdmi můžou dělat různé neplechy, a warpe :) já to mám narozdíl od tebe podložené :)

kvalita toho obrazu bude stejná to je pravda, kvalita toho kabelu už nikoliv a warpe.... když to přizná i jeden z těch co zastupuju firmu a ty levné kabely tu na trh dodávaj :D tak v tom asi něco bude :)

pokud jste to pochopili, tak že se bavím o kvalitě obrazu, tak jste pochopili špatně...je jasné, že obraz bude stejný...oboda platí co jsem řekl...jestli nechceš mít v brzké době problémy připlať si...nehledě na to, že se stačí podívat do různých topiců jak s nima měli lidi problém, takže warpe nešiř bludy ty, že je rozdíl nulovej...i OMAR kterej tu prodával tenhle levnej model k tomu říkal mimo topic na chatu své :)

dneska každej idiot ví, že když si koupíš ten obyč scart za 50,- a nějaký lepší za 200-300,- tak se ti nebude stávat že ti obraz bude chytat barvu atp :) je to materiálová záležitost...a jestli to warpíku nevíš tak tě lituju a to se nesnaž ty říkat, že to není pravda :) protože to ví dneska snad každej .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jistěže je rozdíl mezi "no name" HDMI kabelem za 300kč a třeba Monster za 2 000kč. http://www.audioplaneta.cz/d/monster-cable-hdmi-400/ . Proč by lidi kupovali ty dražší kdyby tam nebyl rozdíl ? ;). U levnýho kabelu ti to nemusí vůbec korektně fungovat.. Různý pruhy, vynechávání, špatný zobrazování barev apod. U HDMI kabelu bych já osobně do žádnýho levnýho nešel a aspoň 1 000kč bych do toho investoval, ale dělej jak myslíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
musím s gameEsem souhlasit ... opravdu je rozdíl mezi kabele za 200kč a za 1000kč

ale je to na vás sterej si koupíte ... ;)

Jistěže je rozdíl mezi "no name" HDMI kabelem za 300kč a třeba Monster za 2 000kč. http://www.audioplaneta.cz/d/monster-cable-hdmi-400/ . Proč by lidi kupovali ty dražší kdyby tam nebyl rozdíl ? ;). U levnýho kabelu ti to nemusí vůbec korektně fungovat.. Různý pruhy, vynechávání, špatný zobrazování barev apod. U HDMI kabelu bych já osobně do žádnýho levnýho nešel a aspoň 1 000kč bych do toho investoval, ale dělej jak myslíš.
oproti av kabelu ano tak to je logický, že bude lepší....ale oboda :) je v tom dost velký rozdíl ani ne tak v tom jaká je kvalita tu budeš mít stejnou ale v tom jak dlouho ti to vydrží a nehledě na to, že ty nekvalitní hdmi můžou dělat různé neplechy, a warpe :) já to mám narozdíl od tebe podložené :)

kvalita toho obrazu bude stejná to je pravda, kvalita toho kabelu už nikoliv a warpe.... když to přizná i jeden z těch co zastupuju firmu a ty levné kabely tu na trh dodávaj :D tak v tom asi něco bude :)

pokud jste to pochopili, tak že se bavím o kvalitě obrazu, tak jste pochopili špatně...je jasné, že obraz bude stejný...oboda platí co jsem řekl...jestli nechceš mít v brzké době problémy připlať si...nehledě na to, že se stačí podívat do různých topiců jak s nima měli lidi problém, takže warpe nešiř bludy ty, že je rozdíl nulovej...i OMAR kterej tu prodával tenhle levnej model k tomu říkal mimo topic na chatu své :)

dneska každej idiot ví, že když si koupíš ten obyč scart za 50,- a nějaký lepší za 200-300,- tak se ti nebude stávat že ti obraz bude chytat barvu atp :) je to materiálová záležitost...a jestli to warpíku nevíš tak tě lituju a to se nesnaž ty říkat, že to není pravda :) protože to ví dneska snad každej .)

tak tohle sem presne chtel vedet dante mi to krasne shrnul vsem THX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud take mohu pridat moudro....

Tak je v tom opravdu rozdil :D A pri kvalitni AV aparature obvykle celkem bezproblemu postrehnutelny.

Kvalitni HDMI kabel obvykle znamene vice veci:

- kvalitni material pro vlastni vodice

- kvalitni stineni kabelu

- teplotni a rozmerova stabilita

- mechanicka odolnost

Je treba si uvedomit ze HDMI je definovano od 480i az po 1600p.

http://cs.wikipedia.org/wiki/HDMI

http://en.wikipedia.org/wiki/High-Definition_Multimedia_Interface

Pro 480icko ti bohate staci ten nejhorsi, nejlevnejsi kabel ktery koupis, ale uz treba pro 720p je to znat. (Napriklad HDMI 1.3+ ma definovano:

Max video 8.16 Gb/s , Max audio 36.8 Mb/s . To je tak obrovske mnozstvi dat, ze se to jen stezi predstavuje.)

Typicke chyby nekvalitniho kabelu jsou:

- vypadavani pixelu / radek / nebo dokonce celych frame

- muze nastavat spatna synchronizace, a obraz (obrazy) mohou mit spatne poskladane barvy

- muze se tam primichavat ruceni a jeste zesilovat tyto efekty

Tedy -> Kvalitni HDMI kabel se opravdu vzplati. Vubec se neboj dat za 1m kabelu 500,- Uvidis ze se ti to vyplati :) (pokud tedy nehrajes na 17" LCD )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

děkuji ostatním za vyčerpávající sdělení a tady warpe vidíš proč já jsem byl mod a stále se angažuju a ty nejsi....protože říkáš, že jsem vůl ale udělal jsi ho ze sebe, přeju ti hezký den a příště si zjišťuj než někoho začneš urážet jsem na to háklivej ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
děkuji ostatním za vyčerpávající sdělení a tady warpe vidíš proč já jsem byl mod a stále se angažuju a ty nejsi....protože říkáš, že jsem vůl ale udělal jsi ho ze sebe, přeju ti hezký den a příště si zjišťuj než někoho začneš urážet jsem na to háklivej ...

ja taky nechapu proc se to tady porad resi:cheesygrin:kdyby ty kabely byly stejny tak by asi nestaly jeden 200 a jeden 1000:cheesygrin: takze tam asi nakej rozdil bude:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Uzavrel bych to tim ze drazsi kabely maji mnohem kvalitnejsi stineni nez levny kabel , pokud bude nekdo rozezranej at si oba koupi , rozkucha si je a uvidi :D

Lepsi stineni se samozrejme projevi na obraze , kabel muze byt delsi , nedela tzv. duchy a jine ruseni , treba i vuci jinym zarizenim ktere mate k tv pripojeny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu