Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone online, help


handik

Recommended Posts

Vím kolikrát to tu bylo řešeno, ale u žádného postu to nebylo dokončeno.. prý acc založ kdesi v menu hry, ale to nejde.

Není to tím, že nemám dohraný singleplayer?

Teď bych chtěl tedy vysvětlit: Jak si založím ACC pro hraní killzone online, když v menu nic nemám, na killzone com v menu hry to prý nemá být a když dám combat online, tak je tam jen login, žádný reg. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak musis si stahnout ten patch tusim ma neco kolem 6 mb primo ve hre najedes na downloads.

A registraci na online hrani provedes na store.playstation.com

Jasně jsem řekl, že mám vše stáhlé a když dám downloads, tak už to tam nic neukazuje.

EDIT: A taky jsem reglej na ps storu ... vůbec nechápu toto ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, takže jsem zjistil že mám umd EU verzi a ten kodik, který mám mít u psp kvůli registru u tehle verze nemám. Tudíž jsem zavolal na linku Informační, kde mi to měli dát do 30s, ale nikdo tam nebyl. Až v pondělí. Takže jsem teĎ v totální prdeli, ptže se mi nece čekat. Každopádne díky za odpověď všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nekomu nepujde registrace mohu pujcit acc na online hrani :)

Ovsem zadarmo to nebude :D

Vlastnim dva ucty oba sou vypracovany na plny pocet hvezdicek !

Cena acc si predstavuju tak kolem 4 000 Credits tady na foru.

PSP uz nemam tak vam ten ucet klidne dam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Co já vím, tak žádné číslo není potřeba.

Vše co potřebujete k online hraní včetně linku na .iso US verze najdete tady hned v prvním postu.

- Mít v PSP US verzi Killzone: Liberation

- Sosnout přes položku v menu Downloads patch

- Potom v sekci "Play" přeskočit na "Combat Zone (Online)"

- Vyplnit login a heslo (čteverečkem skočíte na klávesnici)

- V případě, že ještě zaregistrovaní nejste klikněte na položku "Register" v případě, že registrovaní jste na položku "Login"

To je celé ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mě taky zajímallo?? Nevíte někdo?

Jestli si to číslo neměl u PSP při koupi tak si napiš na podporu Sony a pošli jim tam výrobní číslo svého PSP a oni ti tenhle kod pošlou! Takhle jsem to řešil já když sem se registroval na Killzone když sem hrál přez UMD! Ale když sem si stáhl US verzi tak jsem tohle řešit nemusel!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

patch na tu pátou mapu už mám staženej to jo...a dík za doporučení na ten mail :)

A to výrobní číslo psp je to co mám pod displayem ten čárovej kod ?

Ne to by mělo bejt pod baterkou tuším! A jeo vyndej baterku a tam máš SERIAL No. a v rámečku vyražený číslo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu