Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Soubor .bin


Pennywise

Otázka

Zravím ,možná to tu už bylo řešeno ,tak pokud ano omlouvám se ,ale potřebuju rychlou odpověd.

Stáhl jsem zde na foru hru Gears of war ,rozbalím ji a mám klasicky soubor image a pak soubor .bin ,co s ním?clone cd mi to neveme ,mám přepsat koncovku na .dvd?Nebo co se s tím dá dělat?

Předem dík za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
pokud máš iso tak tak bud vytvoř soubor dvd (viz. topic pro začátečníky) nebo otevři ten soubor bin a koukni co je v něm a kdyžtak přepsat jenom koncovku

Jo iso mám ,akorát mi ten bin nějak nejde otevřít ,zkoušel jsem různé programy...možná eště něco zkusím akorát eště se zeptám ,v XDVDmulleteru jde vytvořit ten soubor .dvd?Nějak jsem na to nepřišel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jo iso mám ,akorát mi ten bin nějak nejde otevřít ,zkoušel jsem různé programy...možná eště něco zkusím akorát eště se zeptám ,v XDVDmulleteru jde vytvořit ten soubor .dvd?Nějak jsem na to nepřišel..

sry zapoměl jsem napsat že to máš otevřít v poznámkové bloku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
když to přejedu přes mulletera tak mi to napíše že video soubor je poškozený jestli ho chci opravit co s tím ??

Tohle vše je v topicích pro začátečníky :cheesygrin: normálně to potvrď a nech to jet, potom klikni na záložku "Other" a klikni na "Make .dvd file" , vyřešeno. A normálně to přes .dvd vypal 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu