Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nadmerne huceni conzole


gazpacho

Otázka

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
i ja to potvrzuji - xko mi lezi na drevenym stole a ten hluk je vazne solidni,uz sem si na to zvykul ale ze zacatku sem to hrozne vnimal xD ale je to jen malej neduh,rozhodne nic co by me nejak vytacelo nebo mi snad extremne vadilo :cheesygrin:

mě teda Xko neleží ale stojí a taky celkem dost na dřevěnym nábytku hučelo při točení dvd... tak jsem si dal dolů dvě podložky pod Xko a hluk je mnohem nižší... :D pokud tedy hra není na hdd ...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sice jsem neobjevil ameriku ,ale aby se nam mene konzole zahrejvala :

- Mejte konzoli na stojaka

- Pokud mozno mejte hry nainstalovane na HDD ! Pouze se vam hra nacte.

Duvodem je vetsi zahrejvani mechaniky po delsim pouzivani

Teploty procesoru GPU kde je asi 1-2 cm mista.

TEST : s hrou mechanike po 1 hodinovem hrani - Vetsi teplota z konzole + hluk.

s nainstalovanou hrou po 1 hodinovem hrani - Rozdilne teploty (je to znat !)

Verdikt:

Tim,ze Microsoft ponechal moznost nahravani her na HDD odpadl nejen hluk ,ale i prebytecny

ohrev cele konzole.Mechanika je spatne umistena hned v prostorech kde se naleza GPU !!!

(Nedidim se,ze jsou problemy s RRod! Protoze pri castem hrani za pritomnosti disku dochazi prehrivani casti konzole)

Kdyz hreje mechanika a hned 1 cm prostoru GPU tak je to masark a to si jeste zatopite i doma :)

Tim,ze nebudeme mechaniku pouzivat castecne odpada problematima RRoD,nebot by mela byt mechanika studena).

Mimochodem kdo nema zaruku : podivejte se na tohle ...

http://www.bit-tech.net/hardware/2008/08/29/lian-li-pc-xb01-review-installation-guide/1

A jeste jedno bomba video !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, mám dotaz na hlučnost mechaniky u hraní GoW2. Když jsem si pořídil xboxe dostal jsem k tomu GoW2 hru. Párkrát jsem si ji zahrál na odzkoušení a pohoda. Normalní kluk mechaniky.Pamatuji si že nic strašného to nebylo. Od té doby jsem to nehrál, asi měsíc to byl. Hrál jsem mezi tím pár her, někdy z mechaniky, většinou, ale volím hned instalaci na HDD. Přišel jsem na chuť zase GoW. Dám do mechaniky a neuvěřitelnej hluk...asi tak 3x větší než u jakéhokoli jiné hry. Nevíte čím to může být? Bojím se aby se hlavně něco nestalo s mechanikou,pač ten zvuk opravdu není normální. Hned jsem hru nainstaloval na HDD, takže to hlučí jenom, když se to zapíná, ale i tak mám obavy. Díky za jakoukoli radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím, mám dotaz na hlučnost mechaniky u hraní GoW2. Když jsem si pořídil xboxe dostal jsem k tomu GoW2 hru. Párkrát jsem si ji zahrál na odzkoušení a pohoda. Normalní kluk mechaniky.Pamatuji si že nic strašného to nebylo. Od té doby jsem to nehrál, asi měsíc to byl. Hrál jsem mezi tím pár her, někdy z mechaniky, většinou, ale volím hned instalaci na HDD. Přišel jsem na chuť zase GoW. Dám do mechaniky a neuvěřitelnej hluk...asi tak 3x větší než u jakéhokoli jiné hry. Nevíte čím to může být? Bojím se aby se hlavně něco nestalo s mechanikou,pač ten zvuk opravdu není normální. Hned jsem hru nainstaloval na HDD, takže to hlučí jenom, když se to zapíná, ale i tak mám obavy. Díky za jakoukoli radu

jestli ti to dela jen u gow tak muzes mit treba jen trochu prohnuty nebo jinak zkrouceny dvd, mel sem u jedny hry stejny problem, ty xboxovy media jsou hrozny shity:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem přiložil DVD GoW 2 k jiným DVD a naprosto se to k sobě připláclo, takže určitě není nijak ohnuté. A byla by to i blbost, když to mám celou dobu v obalu nebo v konzoli, abych s tim něco udělal. Takže pořád to pro mě zůstává bohužel záhadou...

jestli ti to dela jen u gow tak muzes mit treba jen trochu prohnuty nebo jinak zkrouceny dvd, mel sem u jedny hry stejny problem, ty xboxovy media jsou hrozny shity:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mám podobný problém, měl jsem serii dvd, která byla hlučná jen formou ,,vysavače"... prostě to hučelo... teď mam novou serku a hry, který na tom jsou se pomalu bojim hrát... těžko ten zvuk popisovat, ale jako by to skřípalo.. zkrátka to neni ten klasický hučící vysavač... když tam dam nějakou hru z původní sérky dvd, tak to nedělá... takže jsem asi koupil shitty DVD, nebo nevim... přitom verbatimky... Nějaký rady, co s tim??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

savy zůstávají i po smazaní nainstalované hry na HDD

nechci zakladat novy tema...tak se zeptam tady...kdyz mam hru nainstalovanou na HDD a uz jsem ji dohral na nejaky profil..a pak hru odinstaluju z HDD a za cas si ji budu chtit zahrat zustanou mi ty save ze hry na profilu nebo se smazou z HDD i s hrou?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu