Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Revue -vydáno 3.číslo!-


vojta69

Recommended Posts

Lidi, tak 3. vydání jsem si už mohl přečíst a myslím, že s naší prací budete spokojeni, jenom Pookymu sepíši pár vynechaných písmenek, poupravíme to a máte tu třetí číslo!! Pokud tu Pookyho zítra zastihnu, tak by to mělo určitě v pondělí vyjít, pokud ne, tak vám čestně slibuji, že tu v úterý to číslo bude, i kdybych to měl předělat sám, na to vám dávám slovo. Máte se na co těšit :)

Presne tak. Pooky odvedl naprosto uzasnou praci. Je se doladi jen par tech much, a hned je tu jako na koni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 265
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Lidi, tak 3. vydání jsem si už mohl přečíst a myslím, že s naší prací budete spokojeni, jenom Pookymu sepíši pár vynechaných písmenek, poupravíme to a máte tu třetí číslo!! Pokud tu Pookyho zítra zastihnu, tak by to mělo určitě v pondělí vyjít, pokud ne, tak vám čestně slibuji, že tu v úterý to číslo bude, i kdybych to měl předělat sám, na to vám dávám slovo. Máte se na co těšit :)

tak to rad slysim a moc se tesim :) GL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to řeknu jinak,časopis má být podobný stránce.....

Nelze ale teď......

A ohledně časopisu,mněl by mít jeden motiv..........

Co 3 stránky to barva newím no

Já ti do toho nekecám,je to můj názor ty si to dělej jak chceš,když se to líbí tobě a ostatním.................................

PS:mohl by si mi upnout věci kolem časopisu v psd formátu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSP Revue 3. vydání

dnešním dnem jsme vydali třetí číslo PSP revue snad se vám bude líbit a oceníte naši práci. Prosím pište nám vaše názory.

Mé poděkování patří:

Vojta89 - za výpomoc s organizací a spolehlivost

Pooky - za skvělou grafickou stránku a vytrvalost

SSuk - za jeho skvělé recenze

Přidejte se ke mně a poděkujte jim a případně pošlete Thanks, zaslouží si to.

Tady už máte link a užijte si naše třetí číslo, děláme to přeci pro vás.

http://www.edisk.cz/stahni/63477/PSPREVUE_3.rar_8.01MB.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapci velmi dobre davam vam thx, dufam ze to nedopade s vami ako s pspgamer,portable-gamer,psp white prvej som si myslel ze najspolahlivejsi budu pspgamer a portabel gamer a teraz verim najviac vam a dufam ze budete mat ovela viac cisel ako mal pspmag a dufam ze tato myslienka sa hned nepominie tak preto nieco robte oki?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro těch pár, co umíte anglicky nebo se chcete podívat jak vypadá PSP Revue vydávaná naší anglickou pobočkou, tak vám sem do pár dnů přidám naše první anglické číslo, at' máte co číst až budete mít přelouskané 3. číslo, které si už můžete stáhnout.

Grafika anglického čísla je skoro hotová, tak to tu bude co nevidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSP Revue první anglické číslo

Není to dlouho, co jsme vám sem přidali naše třetí vydání a opět vás jdeme nabudit dalšími novinkami.

Dnešním dnem bylo vydáno první číslo naší anglické pobočky. Lze přirovnat k tomu našemu prvnímu, je kratší a spíše na ukázku jak to bude v budoucnu vypadat.

Pro ty z vás co o něj mají zájem stahujte zde:

http://www.edisk.cz/stahni/66906/epsp1.rar_5.16MB.html

Vojto edituj prosím první příspěvek a hod tam link.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu