Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

jaké máte novoroční předsevzetí?


perrek

Recommended Posts

pribrat.. vyhnat odtud dementy... stat se junior modem v psp sekci:lol::lol::lol::lol::lol:

pomahat starejm..(do hrobu):lol: udelat uspesne autoskolu.. a zustat v irsku po prazdninach:)

sme na tom podobne se vsim vsudy az na to irsko :D ale taky bych tam rad jel a zustal tam :D ale jinak bych taky chtel byd junior mod :D vyhnat dementy a klidne bych pribral :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz neco chci udelat nebo na sobe zmenit, tak to udelam rovnou ci co nejdriv, ne? :) Kdyz se totiz budete snazit na sobe zmenit prilis mnoho veci najednou, hned od 00:00 1. ledna, tak riskujete, ze se vysledek hned nedostavi (po nekolika dnech, tydnech) a vy pak budete zbytecne zklamani, reknete si: ,,tak to zkusim pristo rok, ne...?" :)

Ale nechci tu nikomu promlouvat do duse :D Sam mam kolik zlozvyku, ale davani predsevzeti uz mezi ne nepatri (coz bohuzel nemuzu rict o nadmernym pouzivani smajliku) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam precevzeti omezit koureni, chlastani a voprcat co nejvic holek! :) jo jeste se trochu lepe ucit, ale to neni podstatny :D

omg..voprcat co nejvic holek..je ti 15..klidni se chlape..

novorocni predsevzeti??paneboze kdy se na takove kraviny vykaslete :D:D vzdyt je to stejnak NAPROSTO na nic..99% z toho stejnak nesplnite..kdyz chcete prestat kourit nebo omezit to..to potrebujete novy rok??kdyz chcete zacit posilovat..to potrebujete novy rok??

kdyz neco chci tak to proste dokazu at uz je novy rok nebo ne..a nepotrebuju k tomu nejake predsevzeti,ale staci pevna vule a snazit se trochu..a byt cilevedomy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg..voprcat co nejvic holek..je ti 15..klidni se chlape..

novorocni predsevzeti??paneboze kdy se na takove kraviny vykaslete :D:D vzdyt je to stejnak NAPROSTO na nic..99% z toho stejnak nesplnite..kdyz chcete prestat kourit nebo omezit to..to potrebujete novy rok??kdyz chcete zacit posilovat..to potrebujete novy rok??

kdyz neco chci tak to proste dokazu at uz je novy rok nebo ne..a nepotrebuju k tomu nejake predsevzeti,ale staci pevna vule a snazit se trochu..a byt cilevedomy..

t0mmy5 je jasny ze to proste nejde dodrzet...jen proste je to takovej zvyk ze snad kazdej si rekne nejaky to predsevzeti jen tak pro pr*el....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...kdyz chcete zacit posilovat..to potrebujete novy rok?? kdyz neco chci tak to proste dokazu at uz je novy rok nebo ne..a nepotrebuju k tomu nejake predsevzeti,ale staci pevna vule a snazit se trochu..a byt cilevedomy..

Hele, hubnutí je dlouhodobý proces, proto jsem si řek, že je dobré začít rovnou na začátku roku, a navíc, když je to novoroční přecevzetí, tak neznamená, že s tím musíš začít hned v lednu... Třebas můžeš do té posilky začít chodit v červnu... A jak tady už někdo psal, je to zvyk... Taky se nikdo nikoho neptá, proč mají doma vánoční stromek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, hubnutí je dlouhodobý proces, proto jsem si řek, že je dobré začít rovnou na začátku roku, a navíc, když je to novoroční přecevzetí, tak neznamená, že s tím musíš začít hned v lednu... Třebas můžeš do té posilky začít chodit v červnu... A jak tady už někdo psal, je to zvyk... Taky se nikdo nikoho neptá, proč mají doma vánoční stromek...

ja doma vanocni stromecek nemel :D:D na vanoce jsem byl doma sam..a nemel jsem ani vanocni veceri..misto vanocni vecere jsem si dal balicek bombonu, jelikoz jsem byl linej varit a mel jsem na neco chut..:)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu