Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém nastavení TV s Monitorem


Shifter960

Otázka

Zdravim mám k PC připojený Monitor LG 19" a TV Toshiba s HD Ready grafiku v PC mám 8800 oba dva mám normálně připojený ale oba mají stejné rozlišení tak že potřebuji nějak aby na každém bylo jiné rozlišení v nastavení Nvidia ve správě vlastních rozlišení mi to nejde nevim už kde a ještě bych potřeboval aby na každým monitoru bylo něco jiného na jednom bych hrál a na druhým byl třeba NET děkuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Problém částečně vyřešen když dám klonování což chci tak mě nejde aby měl každý monitor vlastní nastvení rozlišení u monitoru to je OK 1280x1024 ale když mám nastavený u TV jeho rozlišení 1920x1080 tak je vše jakoby roztažený spláclý a nevim jak to mám nastavit prosím pomoc

EDIT: prostě když nastavím dobré rozlišení u jednoho z LCD tak už to nenastavím u druhého za vyřešení dám CREDITS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pokud uděláš klonování budeš mít obraz 2x což nemůžeš změnit rozlišení na obou monitorech musí být stejné.Já to zkoušel s TV a místo klonování jsem nastavil přes Swap displey to je to že přetahuješ z jednoho monitoru na druhý každý monitor má své rozlišení takže na jednom pouštíš filmya na druhém koukáš na net. mám ati takže jsem ti asi moc neporadil ale mělo by to být stejný zkus prostě swap displey místo clone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu