Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

wifi klíč


K@L-EL

Otázka

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

hele a dotaz...kdyz si koupim ten wifi klic tak ho strcim do PSP a pak muzu normalne komunikovat s mym PC i kdyz v PC wifi nemam? a muzu pak jit i pomoci toho wifi klic na internet ktery mam zapojeny do pocitace(ADSL-internet express)...a jeste na jakou vzdalenost musim byt od toho PC aby to fungovalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hele a dotaz...kdyz si koupim ten wifi klic tak ho strcim do PSP a pak muzu normalne komunikovat s mym PC i kdyz v PC wifi nemam? a muzu pak jit i pomoci toho wifi klic na internet ktery mam zapojeny do pocitace(ADSL-internet express)...a jeste na jakou vzdalenost musim byt od toho PC aby to fungovalo?
ten wifi klic vysila WIFI tzn. doma nemusis mit zadnou bezratovou sit, ten klic ti ji vytvori ;)

reakce na prvni prispevek:¨

najed si na bezdratovou sit, tam nastav IP 192.168.0.1 masku 255.255.255.0, dej OK.

Na primarnim pripojeni dej vlastnosti/upresnit tam u sdileni zaskrtni obe policka a vyber - Bezdratove pripojeni k internetu, dej OK

v PSP zaloz new connection, dej SCAN, vyber WLAN_AP, proklikej to..., uloz si to, otestuj to (pokud napise error....connection is not established tak v PC parkrat prepnout mezi acess pointem a station dokud se sit znova nepripoji jako acess point)

Pokud se pripoji otestuj to na web browseru

ano, nejde to napise error DNS......

V PC opet vlez do vlastnosti primarniho pripojeni/upresnit a dej nastaveni a zaskrtej vsechny polozky a dej OK, OK a uz by ti to melo ject...Je to docela slozity, ale je to 100% delal jsem to pres VNC uz 10 lidem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdravym potřeboval bych pomoc s wifi klíčem pořád my psp hlásí něco vo ip adrese asi že ji mam blbě nastavenou přesně to píše::The attempt to obtain the IP addres time out ....neví někdo co s tim???

a taky my to píše adresa IP koliduje s jinym systemem v síti..??

stim sem mel taky problem a nakonec sem to vyresil :) musis tu IP a branu nejak skombinovat s kompem na to prides :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

uvazuju o koupi toho USB klice a chci vedet jestli mam teda zaruceno ze pak budu moct v PSP na internet a jestli pak budu moct hrat v PSP i hry po internetu jako ze si dam treba s nekym clovekem hafokm ode mne zapas v PES 6?ja vim sem strasne lama ale chci se ujistit at si to pak nekoupim a nebudou to zbytecne vyhozene prachy ze mi to nebude fungovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A pude mi to kdyz nejsem na svym netu? Kdyz chytam internet na notas z hotspotu, kterej mam jenom u okna, takze bych ho diku tomu klici rozstriknul po celym pokoji? Ja jenom ze mi nejde stahovat treba z rapidu ze IP neni moje a spousta takovejch omezeni, takze kdyz tady se nastavujou masky atd, aby mi to slo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu