Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod Custom firmware 3.10OE-A


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

problem s hrama GTA libery...iso ,socom...na fw 3.02Oeb-3.03oe-b to slo normal na 3.03oe-c i na 3.10oe-a proste nejdou když na začit nabihat telpomer načitani hry tak se psp resetne uvodni intro hry jede u fw3.03oe-c sem to ošetřil dewhookem bo 3.03 jela na jadře 1.50 ale fw 3.10oe-a už nejede na 1.50 už jede na jadře 3.10 a je problem vyjet z dewhooku jde to jen resetem vyresil to nekdo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem si dal uz taky 3.10 a zatim vse v pohode tady je to pekne popsane,pisou ze pres tyden vyjde i nova verze http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2007020002

jinak DH 0.46 hybrid mi jede taky v pohode a hry pres nej bez probl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem s hrama GTA libery...iso ,socom...na fw 3.02Oeb-3.03oe-b to slo normal na 3.03oe-c i na 3.10oe-a proste nejdou když na začit nabihat telpomer načitani hry tak se psp resetne uvodni intro hry jede u fw3.03oe-c sem to ošetřil dewhookem bo 3.03 jela na jadře 1.50 ale fw 3.10oe-a už nejede na 1.50 už jede na jadře 3.10 a je problem vyjet z dewhooku jde to jen resetem vyresil to nekdo

a jak si přišel na to, že nejede na 1.50kernelu???

hoď si homebrew do složky GAME(nebo GAME150) a pouštíš to na 1.50jádře :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem s hrama GTA libery...iso ,socom...na fw 3.02Oeb-3.03oe-b to slo normal na 3.03oe-c i na 3.10oe-a proste nejdou když na začit nabihat telpomer načitani hry tak se psp resetne uvodni intro hry jede u fw3.03oe-c sem to ošetřil dewhookem bo 3.03 jela na jadře 1.50 ale fw 3.10oe-a už nejede na 1.50 už jede na jadře 3.10 a je problem vyjet z dewhooku jde to jen resetem vyresil to nekdo

a jak si přišel na to, že nejede na 1.50kernelu???

hoď si homebrew do složky GAME(nebo GAME150) a pouštíš to na 1.50jádře :wink:

na kernel 1.50 sem to přepnul ale kde teda nakopirovat iso hry do ktere složky ? pls o navod jak použit kernel 1.50 skus to napsat jako by si to psal for lama :) dik DAW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do GAME(GAME150) se davaji homebrew aplikace, ISO a CSO musisnakopcit do x:\ISO\ a melo by to slapat (kde x je pametove karty)

tohle taky vim ja myslel že ten kernel 1.50 se da použit na opravu chyby v CW protože to gta jinak nejede(socom..je jich vic )nejede to ani mysticovi ani bratrancovi neni to zaležitost jednoho psp je to proste asi chyba ve fw homebrew mi jde bez problemu ja se bavim o iso a cso hrach ktere delaji problem najede uvodni intro a když ma začit načitat teplomer hry tak se resetne(vypne) :( na verzi 3.03oe-b jelo vše bez problemu

ale vetsina her jede bez problemu je i super vyřeseny analog ovladač pro psx hry ve wf 3.10oe-a

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Mám problém lamy, koupil jsem klukovi PSP k narozeninám které má zítra.s úspěchem se dostal na 3.10OE podle Vašich návodů, stáhnul hry z inťáku a zde je problém.Některé hry mají místo ISO souboru EBOT soubory většinou ve dvou složkách.Jak spustím tyto hry a kam to mam nakopírovat?Děkuji Všem za radu.Masal :evil:Snad to do narozenin stihnu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do GAME(GAME150) se davaji homebrew aplikace, ISO a CSO musisnakopcit do x:\ISO\ a melo by to slapat (kde x je pametove karty)

tohle taky vim ja myslel že ten kernel 1.50 se da použit na opravu chyby v CW protože to gta jinak nejede(socom..je jich vic )nejede to ani mysticovi ani bratrancovi neni to zaležitost jednoho psp je to proste asi chyba ve fw homebrew mi jde bez problemu ja se bavim o iso a cso hrach ktere delaji problem najede uvodni intro a když ma začit načitat teplomer hry tak se resetne(vypne) :( na verzi 3.03oe-b jelo vše bez problemu

ale vetsina her jede bez problemu je i super vyřeseny analog ovladač pro psx hry ve wf 3.10oe-a

nevim, jádro1.50 se používá jenom na homebrew, na iso/cso je tam impletovanej devhook

asi budeš muset doufat v novou verzi cf, kde to DAX opraví

4MASAL: ty EBOOTy jsou homebrew hry(asi) a ty se dávaj do složky PSP/GAME(popř. GAME150...zaleží jak je to nastaveno v recovery menu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Mám problém lamy, koupil jsem klukovi PSP k narozeninám které má zítra.s úspěchem se dostal na 3.10OE podle Vašich návodů, stáhnul hry z inťáku a zde je problém.Některé hry mají místo ISO souboru EBOT soubory většinou ve dvou složkách.Jak spustím tyto hry a kam to mam nakopírovat?Děkuji Všem za radu.Masal :evil:Snad to do narozenin stihnu!

Zkus napsat, co konkrétně to je za hry. S největší pravděpodobností to budou Homebrew (jak už psal Eskimo). Jestli u toho jednoho adresáře máš za názvem znak % (např. nazev_hry%), pak je to Homebrew určitě. Takže pokud jsi se nevrtal v RECOVERY, nakopíruj ty dva adresáře do x:\PSP\GAME150\...

Nebo to můžou být předělané PSX hry, ale ty mývají jen jeden adresář (většinou s nýzvy jako ULUS12345 apod., záleží, kdo to převáděl). Ty se potom kopírují do x:\PSP\GAME\...

Určitý vodítko může být velikost hry - zatímco PSX hry se pohybují v řádu stovek MB, Homebrew hry se zpravidla vejdou do nějakých cca 40MB (záleží pochopitelně na dané hře)

PS:

Jen taková malá rada do začátku: po ISO hrách se podívej i tady do sekce Downloads :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty hry je to např.Dead to Rights po otevření tam jsou složky DTR GAME A PSP dále v psp Game dále DTR+DTR%+PSP.V DTR jsou EBOTY a v PSP je dále GAME a dále APE+APE% a v nich další EBOTY.V tom DTR GAME jsou další podsložky jsem z toho fakt jelen.Pokud jde o ISA mám v tom jasno.V PSP na kartě mám vytvořenou složku ISO a v GAME /game150+game271/no doufám že se v tom někdo vyznáte KAM CO NAKOPČIT.Díky Masal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám FW 3.03 Oe-C mám to dát do složky Game nebo Game150 ! ???

Edit: dobrý už to mám.....tedka jen potřebuju poradit nejde mi Screenshot modul....kterej sem měl na 3.03 OE-C !!! Newte proč ?

Edit: tak už mi de...stačilo jít do recovery menu...díkec ! :D

0045109783558066.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty hry je to např.Dead to Rights po otevření tam jsou složky DTR GAME A PSP dále v psp Game dále DTR+DTR%+PSP.V DTR jsou EBOTY a v PSP je dále GAME a dále APE+APE% a v nich další EBOTY.V tom DTR GAME jsou další podsložky jsem z toho fakt jelen.Pokud jde o ISA mám v tom jasno.V PSP na kartě mám vytvořenou složku ISO a v GAME /game150+game271/no doufám že se v tom někdo vyznáte KAM CO NAKOPČIT.Díky Masal

Aha, tak to je jinej případ :). Jsou to totiž "rozbalený" ISO soubory. Dělalo se to takhle dřív, když ještě nebyl DEVHOOK a DAXZISO. Jestli ty hry opravdu chceš, máš tři možnosti:

1) zkus je stáhnout odjinud pokud možno rovnou v ISO formátu

2) to bude trochu složitější, ale ve výsledku možná i rychlejší - stáhni si program UMDGen odsud:

http://www.umdgen.com

vytvoř si někde složku PSP_GAME a nakopíruj do ní všechno, co je ve složce DTR GAME (pozor, mám na mysli tu složku, kde jsou - nebo by měli být - složky USDIR, SYSDIR případně PARAM.SFO a další). Zbytku si nemusíš všímat. Potom spusť UMDGen a celou tu složku PSP_GAME do něj přesuň myší. Dej Save As... a vygeneruje Ti to ISO soubor. Bohužel nemůžu Ti na 100% slíbit, že to bude fungovat, ale zatím si nikdo neztěžoval.

3) taky to není 100%-ní, ale zkus to jako za starých časů, tj. složku DTR GAME překopíruj na kartu do rootu (x:\DTR GAME), a složky DTR a DTR% do x:\PSP\GAME150\...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu