Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Media share - zobrazování obrázků


w1z1

Otázka

Mám propojený xbox s notesem přes klasický media share ve WMP 11. Avšak mám docela problém se sdílením obrázků. (videa jsou v pohodě - až na občasné přerušení spojení s chybou 53-C00DF237, audio je v pohodě) ale s obrázky je to problém.

Přestože mám vytvoření sdílení, xbox na složky s obrázky vidí, ale když je chci zobrazit tak mi z celé složky zobrazí třeba jen prvních 5 obrázků, další označí ikonkou s křížkem a ať dělám co dělám, tak mi je prostě nezobrazí. Když ze složky vyjedu a zase tam vrátím, tak mi třeba nezobrazí ani jeden obrázek a nebo třeba jen 3. Ale zatím ani u jedné složky mi nezobrazil všechny obrázky. viz. přiložené fotky.

Fotky jsou uložené na externím disku připojeném pres USB k NTB. V tom bych ale problém neviděl, protože mi nezobrazí ani všechny obrázky, které mám uložené přímo na disku NTB. Všechny obrázky jsou stejného formátu. Problém mám jak s jpg, tak jpeg, tak bmp, jiné formáty jsem nezkoušel.

Zkoušel jsem podobný problém hledat různě na fórech na netu ale bez úspěchu. Budu rád za jakoukoli radu, nebo nápad, který by mi pomohl tento problém vyřešit. Fotek mám přes 40GB a kopírovat je všechny do "My documents/my pictures" je hodně neefektivní, nehledě na to, že ani v této složce mi je nezobrazí všechny :(

Info o propojení:

NTB: WIN XP SP3, WMP11 včetně všech updatů, NOD 32 Smart Security (firewallem to nebude, to by mi sdílení nešlo vůbec)

propojení s NTB je přes switch, obě zařízení jsou ve stejném rozsahu IP adres

Předem díky za nápady a rady.

Fotky z jedné složky s obrázky:

a3ac787e3e7c4f6cd2705ce5b58a2a57.JPG d882de69cf235cedeff70d67cefe6354.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu