Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neoriginalni HDD


Leny

Recommended Posts

čau, hele poradil bys mi jak otevřít ty "Bevska" v tom Xploreru 360, jsem to zkoušel a HDD neraguje -používal jsem BETA6, díky

No rad bych ti poradil, ale ja este s tim bevskem nedelal, uz asi pres dve hodny mi extrahuje data z toho staryho a nvm jestli to delam dobre. tak sry:?

hele mam problem kdyz mam ke kompu zapojeny jen bevsko tak ho v hacru vyberu ale on mi neumozni potvrdit to hacnuti a hned napise user abort pls poradte

chci se zeptat muzu pouzit hddss.bin z 20GB na 120GB disk?

mam problem a nevim co snim:(

normalne zapojim jen bevsko a nabootuju z flashky do dosu, tam zadam hddhackr -f potvrdim, pak to vypise zarizeni co naslo a at si vyberu tak dam WD bevs a potvrdim pak se mi vypisou ruzne udaje o disku a hddss.bin a podobne a v predposlednim radku to napise ze fimware disku je blbej a jestli ho chci flashnout a zatim v zavorce (y,n) a pod tim je napsano user abort jako kdyby to samo dalo ne. a dal uz nemuzu nic delat prosim poradte dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 291
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

chci se zeptat muzu pouzit hddss.bin z 20GB na 120GB disk?

no musíš mít na té flashce (nebo cd) ..Z čeho TO BOOTUJEŠ, nahrán jak ten haddhacker, tak hddss.bin a mělo by to být cajk, pak to jenom ten hddhcker spustíš s parametrem -f (hddhackr -f) , ono si to najde to bin a předělá podle toho, a na 120 bys měl pužít hddss.bin na 120ku ..někde tu je odkaz(http://console-forum.net/showpost.php?p=477786&postcount=15)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja to tak udelam ale ono se mne to nezepta jestli chci udelat ten flash a rovnou me to vykopne

dik

tak uz sem nafotmatoval, mam udelanou image ze staryho a kdyz zapojim ke kompu novej abych do nej nahral tu image ze staryho tak ten xplorer 360 napise could not find a FATX drive to open. pls poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám též v xku BEVS 120GB a můžu říct,že jsem to zkoušel na dvou compech a na jednom to vůbec nešlo...po potvrzení to vyhazovalo pořád nějakou chybu.Potom jsem to zkusil na druhém pc a všechno ok,tak jestli máš možnost zkus to na jiném pc...nevím jestli je to chipsetama,nebo co,že to někde nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám též v xku BEVS 120GB a můžu říct,že jsem to zkoušel na dvou compech a na jednom to vůbec nešlo...po potvrzení to vyhazovalo pořád nějakou chybu.Potom jsem to zkusil na druhém pc a všechno ok,tak jestli máš možnost zkus to na jiném pc...nevím jestli je to chipsetama,nebo co,že to někde nefunguje.

čus, hele používal jsi normálně Xplorer360 Beta6 na tu Bevsku co máš, mě to tím nejde otevřít ve woknech.., když jsem tam dal origo 20GB, tak bez problémů..jo mám BEVS 160GB..po konverzi 107:-)dík jak sviňa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus, hele používal jsi normálně Xplorer360 Beta6 na tu Bevsku co máš, mě to tím nejde otevřít ve woknech.., když jsem tam dal origo 20GB, tak bez problémů..jo mám BEVS 160GB..po konverzi 107:-)dík jak sviňa

No skus ho zapojit do xka a udelat na nem nejakej save. pak by ho xplorer mel videt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mel sem stejnej problem a potom to fungovalo

hm, tak jsem rozdělal-vyzkoušel a hdd sice Xplorer360 beta6našel, rozeznat byl ovšem schopen jen patrion 0 a patrion 3, navíc je jen viděl nebylo s nima možný jakkoli pracovat..prohlížet, nic.Jde mi jen o to tam nějak nažduchat ten kodek pro DivX.:-(,ale i tak díky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
narychlo som prebehol temu, takze mi treba WD bevs 120GB. ale neviem ho nikde na eshopoch najst a tie co boli na zaciatku v linkoch, tak produkt nie na predaj :/ . neviete nejaku stranku na svk? dakujem. a ide to bez problemov?

Tady snoopyk píše že 120GB origo v Xku jsou jenom BEVS....

No tak pozor. Co jsem, cetl ja tak ten hdd.bin co je na netu je ze 120GB HDD z X360 a proto muzes pouzit nejmene 120GB HDD WD rady BEVS jina rada urcite fungovat nebude protoze 120GB Hardisky v Xku jsou BEVS. To by bylo jako bys chtel nahrat jinej FW do MEchaniky v PC z ruzne rady .

A prave proto nemuzes delat Dump sveho FW z Orig HDD protoze kdyz tohle clovek dela tak chce vetsi HDD nez ma a v mem pripade bych mel bin ze sveho HDD pro 20GB a urcite by ten disk nefungoval kdybys do 120GB nahral bin z 20ky. Takze bin stahnout z netu ten kterej je z orig. 120GB HDD pro X360 a pak sehnat WD 120GB rady BEVS "coz muze bejt problem" vetsinou nikde nemaj uz. Ale cetl sem ze jde pouzit i vetsi rady BEVS s tim ze bude jen 120GB v X360. takze ja budu kupovat 250GB a bude ale kdy to testnu nevim jeste. Samozrejmne pokud by MS zacal prodavat vetsi HDD napriklad 250GB tak bude pak stacit sehnat hdd.bin z nej a udelat z te 250tky 250ku pro X360. Ale pokud by vypustili rovnou 320GB tak mam smulu a HDD vratim do puvodniho stavu a dam do supliku treba a do Xka koupim vetsi.

No ale mě to nedalo a ten svůj jsem dnes rozdělal a hádejte co....

Není to ani WD, ale Samsung.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem spravoval notes a je tam SATA WD 250GB BEVS.

Myslíte, že by se to dalo použít ?

Do notesu bych dal jinej 250GB HDD a BEVS bych přemontoval místo origo 20GB HDD.

Podle mne se totiž BEVS už jinak sehnat nedají...:cry:

Samozřejmě, že se dá použít ... nevidim důvod, proč ne ;) jenom si musíš sehnat jiný soubory

//EDIT: http://digiex.net/downloads/download-center-2-0/consoles-homebrew/2713-xbox-360-250gb-hard-drive-security-sector-download-hddss-bin-hddss_250gb-bin.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak jsem koukal, tak se dá použít více disků od WD,takže by to nemusel být problém... Například 320GB verze stojí "jenom" 1300 kč.... Takže to je zdarma....

Bohužel, na té stránce, jak uvádí Kenny je jenom soubor pro maximální velikost 250GB....Což mají n CZC taky, za krásných 1100kč :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebo pokud se s tim nekomu nechce shanet - zvlast disk, zvlast krabicka a pak to jeste upravovat. Tak nabizim 250GB disky komplet (staci jen nacvaknout do konzole a hrat) za skvelych 1300Kc + posta (detaily viz. muj bazarovy topic http://console-forum.net/showthread.php?p=791541). Coz je prakticky za cenu disku + ramecku a kompletne bez prace az do domu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu