Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neoriginalni HDD


Leny

Recommended Posts

Jinou značku použít nelze, protože FW s ním nebude kompatibilní. Originální disky MS jsou Hitachi, který ovšem patří společnosti WD, proto ta vybraná řada disků, která je fyzicky i elektronicky stejná a lze do ní nahrát FW z originálního MS disku.

Dekuju za odpoved ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 291
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Co řešíte,kupte si tuto vychytávku:

http://www.lan-shop.cz/wiretek-wuidp-74066

a je to,připojíte na něj jakýkoli HDD PATA,SATA i z notebooku,umí to do 400GB,mám ho doma a perfektní,používám interní z PC jako externí :)

Jenže to co máš jde použít jen k xboxu s JTAG/RGH a ne jako originál MS HDD .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Co řešíte,kupte si tuto vychytávku:

http://www.lan-shop.cz/wiretek-wuidp-74066

a je to,připojíte na něj jakýkoli HDD PATA,SATA i z notebooku,umí to do 400GB,mám ho doma a perfektní,používám interní z PC jako externí :)

Prosím tě, je nějaký důvod, proč by to mělo umět "do 400GB"? Proč ne třeba 1TB či 2TB ? Já tedy důvod nějak nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to se omlouvám,ale proč nečipovat,že,stejně Live je drahý jako prase(na rok 1.379kč a to ještě za předpokladu,že se to koupí na celý rok a ne jen na jedno čtvrtletí,to je pak 479kč) a hrát po netu se dá i tak.

To do téhle debaty nepatří, někdo prostě chce mít plnohodnný Live se vším všudy nebo mu jen dělá dobře, že nekrade, to je jedno, nebavme se o tom. Podstatné je, že ta redukce není nic objevného, ale pro originální nebo flashnutý xbox zcela nepoužitelné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Já to teď udělal podle tohohle videa z youtube - :

Měl jsem z rozbitého notebooku doma HDD WD Scorpio WD320Bevt.Rozdíl proti videu pouze to - když na videu píše hddss.bin tak já psal hddss320.bin protože mám tu složku pojmenovanou hddss320.bin :-) a na konci mi to nepsalo ty procenta,zřejmě protože byl ten HDD naformátovanej na FAT32 což normálně není je NTFS.

A po vložení do Xboxu a najetí na storage v systému jsem musel naformátovat jak nabízel Xbox ale výsledek je,že tam je HDD s kapacitou 298 GB. Na začátku musíte udělat butovací USB podle tohohle linku : http://diit.cz/clanek/priprava-oddilu-pomoci-hp-usb-disk-storage-format-tool dát ten HDD jako primární do PC (pro ty co nemaj notebook ale jako já stolní PC) zřejmě nemít další HDD v compu (všechny odpojit) a při startu zmáčknout klávesu pro výběr butování a dát butovat z USB nebo v biosu nastavit jako první boot z USB a pak už je to návod z youtube.Uplouduji soubory tu složku dos dejte na plochu zbytek na USB Flash a na ten dos veďte cestu při dělání butovací flashky v programu HPUSBFW_2.2.3.exe (jsou tam 3 složky ale vidět je jen jedna pokud nemáte povoleny v ovládacích panelech/možnosti složky/zobrazovat skryté soubory,složky - protože jsou systémové) jinak ti co mají menší či větší HDD než 320 GB si musí někde najít jim odpovídající hddss.bin.Ale jak jsem četl fora tak to zřejmě fakt jde jen z HDD od WD.

upload.soubory : http://uloz.to/x2yJzuu/upload-rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

pokud tomu dobře rozumím k rozjetí výše zmiňovaného potřebuji HDD (WD) a externí usb box (ještě něco?). Může mi nějaká dobrá duše poslat odkaz, kterej box použít. Na internetu je jich tolik a netuším, který z nich si vybrat.

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Já to teď udělal podle tohohle videa z youtube - :

Měl jsem z rozbitého notebooku doma HDD WD Scorpio WD320Bevt.Rozdíl proti videu pouze to - když na videu píše hddss.bin tak já psal hddss320.bin protože mám tu složku pojmenovanou hddss320.bin :-) a na konci mi to nepsalo ty procenta,zřejmě protože byl ten HDD naformátovanej na FAT32 což normálně není je NTFS.

A po vložení do Xboxu a najetí na storage v systému jsem musel naformátovat jak nabízel Xbox ale výsledek je,že tam je HDD s kapacitou 298 GB. Na začátku musíte udělat butovací USB podle tohohle linku : http://diit.cz/clanek/priprava-oddilu-pomoci-hp-usb-disk-storage-format-tool dát ten HDD jako primární do PC (pro ty co nemaj notebook ale jako já stolní PC) zřejmě nemít další HDD v compu (všechny odpojit) a při startu zmáčknout klávesu pro výběr butování a dát butovat z USB nebo v biosu nastavit jako první boot z USB a pak už je to návod z youtube.Uplouduji soubory tu složku dos dejte na plochu zbytek na USB Flash a na ten dos veďte cestu při dělání butovací flashky v programu HPUSBFW_2.2.3.exe (jsou tam 3 složky ale vidět je jen jedna pokud nemáte povoleny v ovládacích panelech/možnosti složky/zobrazovat skryté soubory,složky - protože jsou systémové) jinak ti co mají menší či větší HDD než 320 GB si musí někde najít jim odpovídající hddss.bin.Ale jak jsem četl fora tak to zřejmě fakt jde jen z HDD od WD.

upload.soubory : http://uloz.to/x2yJzuu/upload-rar

Ahoj všichni.

Chtěl jsem použít tento návod, ale ztroskotal jsem na hlášce: No ATA Devices Present!, která se mi objeví po napsání do řádku - hddhackr. Na googlu jsem našel jen anglické stánky s tímto problémem, ale anglicky neumím ani Ň.

Můžete mi někdo poradit? Pokouším se o to na ntb HP 625.

Díky moc, M.

EDIT: Už mě to došlo. V BIOSu jsem nastavil HDD na IDE místo AHCI a vše maká, jak má. HDD chtěl XBOX jen naformátovat po zadání SN XBOXu. Super. Děkuji za návod ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Zdravím existuje ještě jiný způsob, než to udělat přes dos nebo bootování a odpojování disků? Mám disk připojený k pc a myslím si že existují programy, které třeba updatují firmawery disků, proč je to tak složitý? Mám tu jeden disk 250 western digital bevs serii, ale tohle je zbytečně moc složitý a fakt se mi zdá že by to mohlo jít i jinak. Nezná někdo nějaký jiný návod jak to přehrát, třeba se něco změnilo za těch půl roku. Moc díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Nene, vuuubec, klidne tam dam TB ;-) Jak vis, ze nemam RGH ??? Ja nemam jen jednu konzoli ;-)

Jinak pro vsechny ostatni, do X360 lze dat max tech 320GB, nezle to ani s rozdelenym diskem na 2x250GB s pouzitim 250GB bin.

tak kdybys měl nebo si to chtěl pro RGH, tak bys tohle vůbec neřešil a jenom připojil a hrál.. ;) jeslti máš RGH tak je to zbytečný řešit... Tohle se řeší jenom u konzole bez RGH/JTAG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu