Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s 8gb kartou


daniverson

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Prosim vas, potrebuju pordait, koupil sem si psp a 8GB pamětovou kartu. Kdyz hraju nejakou hru a ulozim to, tak se mi všechny savy časem smažou(obvykle pres noc), nevim co s tim mam dělat:(stalo se to uz nekdy nekomu??

hmm a jaky mas psp?jako myslim flashly nebo ofiky a od jakyhovyrobce ta karta je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Prosim vas, potrebuju pordait, koupil sem si psp a 8GB pamětovou kartu. Kdyz hraju nejakou hru a ulozim to, tak se mi všechny savy časem smažou(obvykle pres noc), nevim co s tim mam dělat:(stalo se to uz nekdy nekomu??

jo Hele mylsím že už se to tu řešilo ale nejsem si jistej a poikud mas original sony tak jí mas nejspis fake ale muze se te to stat i ujinejch značek ale u sony bych řekel že je to nejčastejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No pamětovka je SONY Memory stick produo,ale na shopu v kterem sem to kupoval byl napsany ze se urcite NEJEDNA o fake, a koupil sem ji za 1000kč, a kdyz takm neco hraju a ulozim to,tak se mi casem smazou vsechny savy ktery sem tam měl,,ale kdyz to dam do jinyho psp tak to tam je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu