Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

že by ban?


Smaky

Otázka

Zdravim.Osobně si myslim,že je to ban.Ale nejsem si ještě 100% jist , proto se zeptám. Konzoli jsem měl furt připojenou k routeru,asi 2dny jsem na live nehrál.Pak si říkám,že si půjdu zahrát.A ono to nejde. Tak dám test připojení,všechno konfirmed. Až na xbox live ,to se nepodaří.Moc s konzolema ještě neumim a vůbec nevim co je nějakej stealth nebo jak nahrát nejnovější FW mechaniky. Každopádně hry jsem měl od jednoho kluka,od kterýho jsem jí kupoval (samozřejmě vypálený-mám xbox 360 core) a vůbec nevim,jestli tam ten stealth nainstalovanej je.Taky nevim vůbec,jestli mám nejnovější FW mechaniky.A už vůbec nevim,jestli jsem ten ban dostal?Když zkusim kliknout na xbox live (je to kousek od kliknutí na hru),tak mi to napíše nějakou chybu a odhlásí mě to...Fakt už nevim,co s tim...Poraďte pls

//edit. jinak na mail mi furt chodí xbox news atd....

třeba dear ssmakyy a kupte si toto a tamto... Nevim jestli se banem zruší i maily s novinkama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ok... už to píše i chybu ICMP

dám more status nebo tak něco a pak Y (code)

status codes

w: 0000-000B

X: 0000-f001

Y: 0000-0000

Z: 0000-0000

icmp tEST STATUS: The connection to the xbox diagnostic server timed out.Please retry thist test.If it continues to time out,verigy your MTU serrings.If your console still does not pass this test,contact your ISP

předtim (ráno) mi ICMP test prošel normálně a udělalo to chybu až u xbox live... tak raďte ;)

/edit. test jsem už opakoval asi 3x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mě to píše že ....

Your console is connected to the internet but cant contack Xbox live

Your router or ISP may be blocking access to Xbox LIVE,

On your PC,go to your router configuration Web page and make sure port 3074 is open on your firewall if it is open , it may be blocked outside yout home network . Contact your ISP.

tohle mi to píše co stím ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mě to píše že ....

Your console is connected to the internet but cant contack Xbox live

Your router or ISP may be blocking access to Xbox LIVE,

On your PC,go to your router configuration Web page and make sure port 3074 is open on your firewall if it is open , it may be blocked outside yout home network . Contact your ISP.

tohle mi to píše co stím ?

Vlastně ti to jakoby router blokuje přístup na live

Zkus resetovat router nebo zajed od nastavení a povol tam port 3074 nebo kontaktuj poskytovatele on ti poradi nebo at ti přiděli veřejnou IP adresu nebo tak něco...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no me to taky neslo ale prisel jsem an to proc mame doma 10mB net od upc a pres router mame napojene kablem 2 xboxy a pres wifinu 2 notasy zpocatku nám to fungovalo normálně ale od jiste doby nespustim xbox aniz bych nejdriv zapnul notas a na nem net pak se v klidu pripojim na xbox live a pak muzu notas vypnout. dokud jsem tohle neudelal tak mi to vypisovalo ty chyby co jsi vypsal ty tady a bylo to presne po updatu dashboardu tohle musim dělat v takovém postupu jinak bych se nan net nedostal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, mam problem, koupil jsem dnes wifi adapter pro xbox, po hodine nastavovani routeru a tak jsem docilil toho, ze kdyz dam test xbox live connection, tak je vsude connected, ale kdyz dam svuj account a join xbox live, tak to pise connecting to xbox, pak downloading updates a po asi 15 minutach to napise Xbox Live signup is currently unavailable. please try again later...poradite please co s tim?mam net od UPC ale v routeru sem port 3074 povolil...uz jsem vazne v koncich, predem diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu