Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Špatné načítání DVD


JerRry

Otázka

Mám takový problém ,jen doufám že nejsem sám :) , ..blbě se mě načítají DVD-čka ,.. ale jen některá ,.. třeba do mechaniky strčím CoD5 ,které je totálně poškrábané a najede mi v pohodě ,.. pak tam strčim TWPT09 a nenajede mi vůbec ,.. ani když ho očistím , a znovu dám do mechaniky (přitom sem ho po vypálení hrál a úplě v poho)

X-ko mám z Hrejte.cz (20GB verzi) ted nove koupená

Hry mám částečně pálenky a 2 origo (KFP,IJ)

Vypaluju na DVD+R DL Verbatim a ted posledně na IMAGITION (koupil sem v MAKRU)

A vypaluju na NOTEBOOKU MSI (uvažuju o externí vypalovačce Lite-On z alzy)

Nevím jestli je to medii ,vypalovačkou ,nebo něčím jiným ,.. proto bych se vás chtěl zeptat ,jestli s tím nemáte zkušenosti..

Pokud mně váš návrh na řešení pomůže ,tak kreditama šetřit nebudu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Já mám taky nové xko z hrejte.cz.Už jsem jim psal,že jim ho pošlu zpátky.Dost často mi skáče hláška "unreadable disc",někdy když dám origošku si xko myslí,že to je film a mám možnost dát jen PLAY DVD.U jiných her jako je GTA 4 či SKATE se nestíhají načítat textury.Na starým xku jsem přitom neměl jediný problém.Mám ho od nich asi 3 týdny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu