Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

CRT+XBOX360=rozbíjení monitoru?


Smaky

Otázka

Zdravim. Mám 17''CRT a na něm xbox 360 a někdy i PC...

Jenže,když hraju na xboxu hry v rozlišení 1280x1024,tak nevim kde mám nastavit větší frekvenci.To by mě ještě neštavalo,ale když dám monitor na PC,tak to mám na levé straně takové na modralé a na pravo normální. Někdy stačí monitor vypnout a zapnout a je to ok . Někdy se musí nechat dýl vypnutej a pak je ok. Proč to dělá ? Když to mám na PC,tak je to furt ok...

A další věc,moje CRT umí kupodivu i full HD... Ale na samolepce mám 1280x1024/75hz a 1600x1200/60hz.Jenže na nastavení xboxu mi nejde nastavit 1600x1200 ,ale pouze 1280x1024 a full HD ( 1920x1080 ) .Jak je to možné? Dá se to přenastavit?? díky za odpovědi:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Přečetl jsis co jsem psal?Tenhle monitor mám jenom k postely ,vedle mám 32'' LCD s full hd....Takže asi tak.

A když jde nastavit i full hd , tak půjde i 1600x1200 . A navíc tohle rozlišení můžu nastavit i v XPčkách a funguje v pohodě

xbox neumi to tvoje rozlišení zobrazit. Umí 1680x1050 a pak až 1920x1080. Dost záleží na dashboardu, ale předokládám, že máš novej. Starej totiž nemuměl ani těch 1680x1050

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zvládne.Mám to vyzkoušený....

Spíš si myslim,že to neumí konzole (nebo to prostě přez VGA kabel nejde...) fakt nevim , pls lock

ještě se tě naposled zeptam jaky maš ten vga kabel jestli primo od speed link nebo jiny ja mam ten od speed linku jede mi to na plny rozlišeni mozna je to tim kabelem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu