Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s připojením.


sxRider

Otázka

Ahoj koupil jsem si lcd televizi http://www.sharp.eu/cps/rde/xchg/SID-0A0A4384-0ADBB93B/cz/hs.xsl/170_18764_3233373030_CSY_HTML.htm a mam problem s pripojenim Xboxu 360 pres hdmi!Kdyz pripojim xko pres hdmi k monitoru pomoci redukce na dvi,tak to funguje,vstupy do televize jsou take ok,pres komponent kabel co je k xku to funguje,ale jde nastavit pouze 1080i,nevim jestli pres komponent jde nastavit i 1080p??Kabel pouzivam tento http://www.alza.cz/propojovaci-kabel-hdmi-hdmi-hama-2m-dual-link-d79467.htm

Takze se chci zeptat jestli nekdo nevite cim by to mohlo byt,jestli je treba chyba nekde v nastaveni,zkousel jsem to i pres jiny hdmi a stejne to nejde.Predem dekuji za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Spis to bude v nastaveni TV si myslim , mrkni jestli neco nenajdes v manualu , taky pokud mas na TV vic hdmi vstupu tak zkus vsechny ...

Vstupy jsem skusil všechny ale nic,kdyz pripojim pc pres redukci dvi->hdmi tak si to hned najde jakmile na dany vstup prepnu

Tak ted jsem xko skusil pripojit na jiny televizi a vse fungovalo,nevite nekdo kde by mohl byt problem?Jinak dvd ores hdmi funguje a pc taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud vim tak 1080p dosahnes jen kdyz to pripojis hdmi to hdmi , nebo hdmi to dvi . VGA d-sub konektor podporuje jen 1080i , to same i componentni kabel.

Přes komponent normálně taky protlačíš FullHD!!

Já mám stejný problém jako ty a taky se SHARPem. Takže bych to viděl, že bude problém v telce :-) Ikdyž já to připojoval jen přes ten komponent. Zkus aktualizovat firmware na TV a dej vědět. :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Přes komponent normálně taky protlačíš FullHD!!

Já mám stejný problém jako ty a taky se SHARPem. Takže bych to viděl, že bude problém v telce :-) Ikdyž já to připojoval jen přes ten komponent. Zkus aktualizovat firmware na TV a dej vědět. :psp:

Včera jsem to byl vyskoušet v datartu na stejný telce a pořád stejný,skoušeli jsme to i na sony,lg a samsung a taky nic takze bud je chyba v mém xku a nebo si to nerozumí s full hd,protože na strejdově hd ready to běželo dobře,zajímavé je že na tom samsungu to přes komponent protlačilo i 1080p,což by správně nemělo,spravně by to mělo zvládnout jen 720p.A na lince xboxu mi řekli že některé tv nejsou s xkem kompatibilní.Jinak zeptám se tě když dám av režim např. na film tak se mi to pul hodce přepne na dynamický (pevné) je to normální nebo se to musí někde nastavit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To je divné, že to nevalilo na jiných TV. Vždyť by mělo, jde to přímo HDMI do HDMI!! Chyba asi v Xku nebude, i když jestli někoho s X360 znáš, tak to vyzkoušejte. Mě na Sharpu přes komponent valí "jen" 1080i. Ale když jsem to zapojil do LG 6000, tak i přes ten komponent šlo 1080p. Zapojím-li počítač HDMI-DVI, tak to valí v pohodě 1080p!! Takže vůbec netuším, kde je problém. Na netu jsem našel aktualizaci Firmwaru v TV, tak až budu doma, tak to vyzkouším.

Možná by mohl být problém v tomto řádku, který je uvedený u specifikace tvojí televize (já ho tam mám taky :) )

HDTV / HDTV 1080p - / -

S tím přepínámín řežimu to je hodně divný! Mě to zůstavá pořád na stejném. Zkus zavolat na linku Sharpu a zeptat se jich. Tady máš tel. číslo: 800 880 865

A rovnou se jich můžeš zeptat na to připojení HDMI-HDMI u X360.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To je divné, že to nevalilo na jiných TV. Vždyť by mělo, jde to přímo HDMI do HDMI!! Chyba asi v Xku nebude, i když jestli někoho s X360 znáš, tak to vyzkoušejte. Mě na Sharpu přes komponent valí "jen" 1080i. Ale když jsem to zapojil do LG 6000, tak i přes ten komponent šlo 1080p. Zapojím-li počítač HDMI-DVI, tak to valí v pohodě 1080p!! Takže vůbec netuším, kde je problém. Na netu jsem našel aktualizaci Firmwaru v TV, tak až budu doma, tak to vyzkouším.

Možná by mohl být problém v tomto řádku, který je uvedený u specifikace tvojí televize (já ho tam mám taky :) )

HDTV / HDTV 1080p - / -

S tím přepínámín řežimu to je hodně divný! Mě to zůstavá pořád na stejném. Zkus zavolat na linku Sharpu a zeptat se jich. Tady máš tel. číslo: 800 880 865

A rovnou se jich můžeš zeptat na to připojení HDMI-HDMI u X360.

Tak to přepínání už jsem vyřešil byla to moje chyba,nastavuje se to hned na začátku,kde hledáš nový firmware?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu