Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

vypalovaní co to je?


wizzy

Otázka

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ook skusim pri nejhorsim bohuzel pujde do kose dvd romka :D ale ono ani ta dvd romka nechce precist nove dvd z levelu s tomb raidrem coz me taky ********* a vsechno na compu je ted nejaky divny pomaly atd cely se to nejak *********

odkaz na to clone nikdo nema kdyztak na to s kterim pálí dvd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám to ted to samý. Nejde mi vypalovat a celej komp je pomalej jak ......tak jsem si stáhl program na kontrolu hardware (Ultimate boot cd) a po testu hdd jsem zjistil že mám harddisk zralý akorát do popelnice (příliš mnoho vadných sektorů), doporučují zkusit ten program, můžeš tam testovat snad veškerý hardware v pc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jednoduchá oprava. Zformátuj disk a nahraj vše znovu. Taky už mě sr..o jak byl ten noťas pomalej a když se k tomu ještě přidalo sr... mechaniky tak formátování bylo jasný. Po dokončení instalace os jsem otestoval mechaniku a hle, fungovala. A komp taky najednou svištěl rychlostí blesku, bez všeho svinstva co sem tam měl. Samozřejmě jestli ti to spraví mechaniku nevím, ale mě to pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ok ty jo fakt dik za rady ale nejdriv skusim to vase a potom sem se rozhodl ze uplne se vykaslu na wokna a hodim tam linux zadny viry a rychlost kdyz sem tam mel ubuntu byla sokujuci ;) ale teda je to sila jak se to ******* díky moc za radu jsem si myslel ze se to deje jen me

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak vypada to spatne skousel jsem ten vas vyhlaseny clone cd a ten nic neudelal jen za 0:00000 vterin napsal ze vypalovaní se nepovedlo aniz by ani zacalo :D tak jedu na ubuntu doufam ze se tu nekdo pote najde na nejaky zacatky v linux ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

sry ale clone cd je uplne mimo skousel jsem ho a aniz by zacalo to skoncilo ted mam ubuntu a vse jede mechanika rychlost zadny viry ale formatnul jsem hdd nez jsem instalnul ubuntu tak musim stahnout znovu Midnight Club LA ale jinak pro jiny normalne sem rozjel i to dvd u levelu co mi wokna nechtely vzit a pres emulator win uz instaluju tomb raidera LEGEND muhaaha ha konecne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu