Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pár otázek pro začátečníka


caesar

Otázka

Hoj PSPčáci potřebuju helpnout!!Chci si koupit PSP, ale newim jestli se to vyplatí!!Mám pár otázek a doufám, že se najde nějaká dobrá duše, která odpoví:

:arrow: Mám na DVD hru xx.ISO, ale je to normálně hra na pc, která má jen takovou koncovku a je dělalná v Image. Šla by spustit na PSP :?:

:arrow: Když se říká PSX hry, tím se myslí PS1??Jestli jo, fungovali by na PSP aji vypálené hry na PS1 nebo bych si musel pořídit originální :?:

:arrow: jakou značku MS byste mi doporučili, která je nejrychlejší a nejlevnější :?:

:arrow: Jaký firmware bych si měl ořídi, aby na něm šli hrát .ISO a aby měl všechny funkce :?:

:arrow: když bych si nastavil net na wi-fi, co mám doma a pak bych si chtěl pustit net u kámoša musím celý nastavovací proces opakovat nebo stačí spustit :?:

:arrow: když budu mít firmware 1.5, budu mít devhook a budu si pak chtít upnout na 2.71, budu muset mít přístup k pc a netu nebo stačí jen spustit devhook a změnit firmware :?:

Předem děkuji za odpovědi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1.nešla

2.jo ps1,fungovali by i vypálené i stažené

3.rozhodně sandisk

4.dnes je to už jedno,jakýkoliv kromě 3.10 jde downgradovat(jinak potom doporučuju na custom firmware,ten má těch funkcí uplně nejvíc)

5.pro každou sít musíš znovu vyhledat nastavit(myslim tim teda na každým jiným místě)

6.na net nemusíš,fw stahovat nemusíš,devhook ho má už v sobě,jen pustíš a jedeš(jo a devhook fw neinstaluje ale emuluje z pamětové karty!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdarec takže:

PSP je nejlepší volba co se týče handheldů na trhu!Pokud,ale cestuješ,nebo máš na něj čas jinak si ho nekupuj!PSP jsem prodal jelikož jsem na něj neměl čas byla to taková 200g mp3h,ale určitě si ho zase časem koupím až bude více času

SHRNUTÍ PSP JO,ale jen pokud cestuješ a máš čas!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu