Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Váš největší průser ? :D


sasán

Recommended Posts

dante o tomhle tu v podstate celou dobu mluvi anonymous jinak anonymousi: pekne receno :) ale tak kazdej dela hovadiny

treba ja kdyz neco proved skoro pokazdy sem to pekne sliznul ..

nechapu ale lidi co zapalej kočku a maj z toho prdel (myslim ze vo tom tu taky v topicu nekdo psal) takovy lidi patrej do ustavu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 294
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja sem malinko naboril tak 2metry vysokyho 110 kg vaziciho typka v novym superBu, no chytl me pod krkem ale nakonec sme se v miru dohodly. jaky pak bylo moje prekvapeni kdyz sem za tyden na kalbe sbalil vdanou panicku...a hadejte kdo byl jeji starej...

to sem ho jen zahlidl a uz sem skakal uplne nahej ve 4 rano z okna cca 5 metru.

to je pak clovek vdecnej lidem co jeste susej pradlo venku

no dopadlo to tak ze me nechy\tl ani on ani policajti(byl sem porad nahej:D) ale stejne ted nerad chodim ven

(mimochodem zjistil sem ze sedel za tezky ublizeni na zdraví)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a kkámoš Idiot hodil kamínky na sklo tokovýho převážeče hlíný kterej stojí minimalně 1 a půl mega ... no a jak tam hodil ty šutry tak mu rozbil okno přední ten řidič si toho snad ani newšim a já radši padal .... ten kámoš je idiot ... jo a To stim humrem já hazel ten snih právě do silnice když zrovna jel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle topicy vždycky nechaj vyniknout těm největšim debilům xD

A taky tem kery na vsechny koukaj zvrchu a tvarej se dospele,,,ten topic je tu od toho aby se sem ty prusery psali ne aby tu naky chytrolini komentovali jak sou ty lidi desne spatny a ubohy,,

ja sem malinko naboril tak 2metry vysokyho 110 kg vaziciho typka v novym superBu, no chytl me pod krkem ale nakonec sme se v miru dohodly. jaky pak bylo moje prekvapeni kdyz sem za tyden na kalbe sbalil vdanou panicku...a hadejte kdo byl jeji starej...

to sem ho jen zahlidl a uz sem skakal uplne nahej ve 4 rano z okna cca 5 metru.

to je pak clovek vdecnej lidem co jeste susej pradlo venku

no dopadlo to tak ze me nechy\tl ani on ani policajti(byl sem porad nahej:D) ale stejne ted nerad chodim ven

(mimochodem zjistil sem ze sedel za tezky ublizeni na zdraví)

xD xD lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můj(asi nejsrandovnější) byl když sem omylem zabil kočku kámošky :D my hodili petardu a ona jí bežela sežrat ještě že byla tma a neviděl jsem co se jí stalo :D druhej den příjdu do školy a už to vidim jak mě ta holka seřve a ona nic a ještě mi přišla poděkovat že stejně jí neměla ráda a že jí měla jen tejden :D

Jinak horší nemam :D

(Na holku jinýho frajera se nešahá :D :D :D :lol:)

:lol: Dante :lol: tady to mas xD

tak ne zapaleni ale vrazda petardou ale za ban to nestoji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

největší průser byl když sme se vloupali do tělocvičny(šli sme z airsoftu takže sme měli zbraně) a školník nás tam zamčel (v šatně) a my sme rozmlatili dvere a hodily tam dymovnicu (tu armadni plechovku) a hrali sme tam softa a asi za 10 minut tam prijeli hasici ze tam hori platili sme vyjezd a podminecne vylouceni ze skoly :) , ale ted uz sem na jine tak supr ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to kecas. Je to normalni - i na strednich skolach. Je nejakej skolni rad - chodit prezuty - a kdyz ho porusis, tak za to je trest - kazenske napomenuti - treba tridni dutka, to je uplne normalni. Zvlast kdyz uz mas treba naslapnuto, anebo kdyz to neni poprve. U nas kdyz nekdo leze v botech, tak to ma na vlastni riziko - jelikoz s nama alespon zcasti jednaj uz jako s dospelyma (to je co se divit.. na stredni), tak ten, kdo jde v botech a nacapa ho zastupce, tak proste uklizi celou skolu, tot vse.

No takle ... já jim to beru v zimě, beru jim to když přídu od bahna, beru jim to když mam ty boty mokrý ... ale když přídu z venku kde je 18 stupnu a svítí slunce, nešlápnu do hovna a boty si očistim - tak at se zamyslej. Krom toho že už se to asi 50x navrhovalo do "školního parlamentu" , aby to zmizelo z řádu.

Ale nejlepší na tom je , že k tobě příde školník ze zahrady v pohorkách od bláta, a řekne ti jak si to jako představuješ :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takle ... já jim to beru v zimě, beru jim to když přídu od bahna, beru jim to když mam ty boty mokrý ... ale když přídu z venku kde je 18 stupnu a svítí slunce, nešlápnu do hovna a boty si očistim - tak at se zamyslej. Krom toho že už se to asi 50x navrhovalo do "školního parlamentu" , aby to zmizelo z řádu.

Ale nejlepší na tom je , že k tobě příde školník ze zahrady v pohorkách od bláta, a řekne ti jak si to jako představuješ :bash:

Jsou dana pravidla. Doma taky nechodis v botech, kdyz je 18 stupnu.

Jasny, na palici je dost veci - ucitele taky chodej v botech, take je to celkem jedno.. Ale jak rikam, jsou dany pravidla, skola si nepreje aby se tam nechodilo v botech, tak je neporusuj to je logicke.. Doma se taky chovas tak jak chtej rodice - nebo spis kamosi se u tebe chovaj, dle tvejch pravidel a kdyz je porusej (nejak ti to tam zasiraj), tak je proste muzes vyhodit.. To je stejny ve skole.. Muzes si o tom myslet cokoliv, ale proste jsi neco porusil, tak se pak nemuzes divit.

To je jak kdyby jsi argumentoval s policajtem, ze jsi sice prekrocil rychlost (terba 50 ve meste), ale ze uz to je skoro za mestem, ze tam lidi nechodej.. To jsou stejny zvasty - dostanes pokutu a body, proste jsi neco porusil a nikoho uz nezajima kolik bylo stupnu a coze kdeze.. Na to si zvykej, takhle to proste ve svete chodi a skola je jen zacatek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lyman : kolik ste platili za ten vyjezd ?

jinak lamps: ono neni debil ten kdo dela kraviny,debil je ta osoba co někomu ublíží nebo nekommu neco zkurvi a ma z toho prdel

Neni kravina jako kravina. Dobrý, když někdo udělá něco srandovního, co se dá snadno napravit, tak to chápu, ale když někdo někomu zjebe auto, háže skleněný flašky z vejšky, zabije kočku a já nevim co ještě.. přijde ti to jako něco, čim by se člověk měl kdekoliv chlubit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to s kočkou nebo rozjebanym autem urco normalni neni ...

ale tak např kdyz sem udelal pruser ze sme se skropili hasicakama tak sem tim uskodil obci ne urciti osobe a o fondy obce bych se určo nebál co takhle stratěj si zas poctivě nakradou :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to s kočkou nebo rozjebanym autem urco normalni neni ...

ale tak např kdyz sem udelal pruser ze sme se skropili hasicakama tak sem tim uskodil obci ne urciti osobe a o fondy obce bych se určo nebál co takhle stratěj si zas poctivě nakradou :lol:

Jo, super diky. Asi nechapes, ze to jsou prachy ze statni pokladny, takze to je jeste horsi - uskodil jsi nam vsem! Ja jsem platil tvoji blbost, muj kamos, moji pribuzni.. vsichni z fora.. Fakt diky! Takovyhle miluju. Ty prachy se mohli pouzit na neco jinyho.. Melo by to bejt tak, ze by sis to hezky zacaloval sam. Kdyby tohle udelal kazdej, tak se prachy misto do oprav - napr. osvetleni - vrazej do hasicaku.. Bomba.

Aneb, kdyz kradu vsem.. tak nekradu ze.. super heslo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě štve, že má smysl pro čest tak málo lidí - já bych si třeba vyčítal, kdybych omylem (?!) zničil pětikilovým kamenem okno auta a vyvlíkl se z toho. Nekradu a neničim jenom tak, ze srandy; bylo by pro mě prostě nedůstojný. Jenže kdo v tomhle přemejšlí jako já? Jak to tak tady čtu, takřka nikdo.

Jsem už vlastně offtopic, takže mi tohle klidně vymažte, jestli to uznáte za vhodný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

anonymous asi si necet co jsem psal na uplnym zacatku topicu :dozey: ty hasicaky sem dal jen za priklad.... a pokud jsi necet muj prvni prizpevek tak si aspon precti jeho konec jak to vsechno dopadlo...

Precetl jsem.. Pry pruser. Nikde se nezminujes, ze by jsi neco platil, naopak, zde nakonci zminujes, ze to odnesla obec nebo co.. Takze si promysli, co zase priste napises.. Pokud to myslis jinak, nez pises :dozey:

Eridan: Sam takhle nepremyslis. Me by to svedomi take nedovolilo. Staci se podivat, jak me vadi "ublizeni celku".. Jak to pekne vypada, kdyz se stane neco skupine, zahraje se to.. jako by se nikomu nestalo nic - hezky se to ztrati. A treba sasanovi to prijde evidentne normalni.

1george: pral bych ti, aby sis to sklo zaplatit a dostal od nej pres hubu, ze bys do skoly chodil jeste mesic s oteklym xichtem. Takovy predni sklo je kurv* drahy. Motoristi mi daji za pravdu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu