Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Váš největší průser ? :D


sasán

Recommended Posts

Ježiš.. já teda souhlasim s tim, že občas si třéébá dáš pivo jo, ale ožrat se? Proboha.. Ale nejsi jedinej.. moji kámoši (15) taky choděj ''kalit'' - blbci. Největší sranda ale je, když oni řikaj, že se bojim atp.. znáte to :) Potom je vidíš jak jsou totálně na srajdy a nevyspalí.. to se potom musim kua smát x)

Jinak největší průšvih? Já snad žádnej nikdy neměl xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 294
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Kdo říká že sme ty flašky házeli po lidech??? A jestli si dobře četl bylo to vo mejch kámoších !! Psal sem že on vjel do vrat !! On poblil!! ale né já !!! A Já sem byl akorát u toho !! A tim když se vožerem tak je to horší sem myslel opět mí kámoše !! Uznávám že jsem to blbě napsal ale myslel jsem to jinak !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to my myslel jako naše parta ...

tak se od tý party drž radši dál toť muj názor neřikam že sem nákej slušňáček taky dělam voloviny ale s partou vozralejch bastardu bych si nepodal ani malíček ....

a nejdřív se tu vytahuješ jak ste drsný co všechno ste zničili a jak ste se vožrali a teď si tu z toho podělanej protože si zjistil ze si ze sebe neudělal týpka ale debílka.... :bash:

btw. sorry ze sem ti urazil ,,kamrády'' a nebo tebe ale prostě nic jinýho si nezasloužíš a i kdyz je neznam řek bych že nebudou o nic lepši jak ty pokud dělaj stejný věci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupili kupu chlastu

začli sme bumbat

sem dostal geniální nápad!!Musme zahladit stopy tak sme ty flašky začli házet dolů

ale místo toho ho poblil :-D

Nechali sme tak 3 flašky od piva jako odškodné!! Napíšu další!!

jinak tohle je to čim si se asi tak strapnil

btw ... pises ze napises dalsi ! takze z toho plyne ze tvuj vlastni pruser asi nebyl jen ze te čapli na kole bez helmy .... a najednou zas píšeš žee se jich držíš dál je ti fakt 14 ? ja jen ze tve vymluvi vypadaji na mateřskou školu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

| xD,no tak..minulej tejden sem byl na jedný oslavě nározek kámošky..nechtěl sem kalit nic,ale proste se to nějak zvrhlo..:D chtěl jsem jenom ochutnat a do hodiny sem nevědel o světe...ten den zrowna pršelo (Aspon tady) Bylo mi blbě a všechno sem viděl nějak rozmazaně,Už se blížil večer tak sem musel jít dom..ten terén nebyl nějak nejlepší.. xD... Ale kámoši mi pomohly...bohužel sem nějak nechal nohy v bláte,a nemohl sem je vyndat.. :D..Vytáhl sem botu,celá od bláta to samý i ponožky,kámoši se na me vysrali a šly beze mě.. (hajzly xD)..řval sem na ně at mi jdou pomOct.. :D ale nic,nakonec sem se s tama nejak dostal..ani newím jak,šel sem asi cca 30 minut :D než sem došel k ceste..byl sem rád že sem to přešel,už sem byl skoro doma,jenže sem se sekl u dveří :D a nemohl sem je otevřít jak mi bylo blbě,měl sem klíče v zámku ale nešlo to :D tak sem asi 20 minut seděl na schodech než se mi po povedlo.. :D..už sem byl nesmírně rád že sem se tam dostal.. :D jenže v tom stawu sem jeěšte musel jit na jednu rodinu oslavu.. :D,Cestou sem nějak vystřízlivel..takze OK,vsichni na me že sem nějakej bledej..snad uz to nikdy nezaziju no,spis trapas.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

| xD,no tak..minulej tejden sem byl na jedný oslavě nározek kámošky..nechtěl sem kalit nic,ale proste se to nějak zvrhlo..:D chtěl jsem jenom ochutnat a do hodiny sem nevědel o světe...ten den zrowna pršelo (Aspon tady) Bylo mi blbě a všechno sem viděl nějak rozmazaně,Už se blížil večer tak sem musel jít dom..ten terén nebyl nějak nejlepší.. xD... Ale kámoši mi pomohly...bohužel sem nějak nechal nohy v bláte,a nemohl sem je vyndat.. :D..Vytáhl sem botu,celá od bláta to samý i ponožky,kámoši se na me vysrali a šly beze mě.. (hajzly xD)..řval sem na ně at mi jdou pomOct.. :D ale nic,nakonec sem se s tama nejak dostal..ani newím jak,šel sem asi cca 30 minut :D než sem došel k ceste..byl sem rád že sem to přešel,už sem byl skoro doma,jenže sem se sekl u dveří :D a nemohl sem je otevřít jak mi bylo blbě,měl sem klíče v zámku ale nešlo to :D tak sem asi 20 minut seděl na schodech než se mi po povedlo.. :D..už sem byl nesmírně rád že sem se tam dostal.. :D jenže v tom stawu sem jeěšte musel jit na jednu rodinu oslavu.. :D,Cestou sem nějak vystřízlivel..takze OK,vsichni na me že sem nějakej bledej..snad uz to nikdy nezaziju no,spis trapas.. :D

lol

Jak muzes vystrizlivet ze stavu " Nevedeni o svete " do stavu OK za 1 hodinu? Jestli mas nejakej recept tak povidej :D

Ale moc nechapu proc smysl party/vikendu je se ozrat jako prase. Kazdej druhej trapas tady, mozna i trictvrte trapasu je z opilosti. Kdyz uz vypravite koho jste poblili. Tak se naucte pit tak, aby jste se citili v pohode a veseli po alkoholu. Coz je smysl toho a ne se zblejt :?

Pak se akorat muzes koukat na fotky z party kde nekde lezis ve sr4ck4ch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol

Jak muzes vystrizlivet ze stavu " Nevedeni o svete " do stavu OK za 1 hodinu?

Ale moc nechapu proc smysl party/vikendu je se ozrat jako prase. Kazdej druhej trapas tady, mozna i trictvrte trapasu je z opilosti. Kdyz uz vypravite koho jste poblili. Tak se naucte pit tak, aby jste se citili v pohode a veseli po alkoholu. Coz je smysl toho a ne se zblejt :?

Jak sem přisel dom,šel sem hned do sprchy,dal sem si kafe, a na tu druhou oslavu sem sel az nejak za 2 hodiny,bylo mi zle.. :D ale uz sem nevypadal jak předtím :D..sel sem docela kus,takze to urcite nejak pomohlo.. :D nebyl sem zas tak na Sr.... abych chodil bo 4..a podobne.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to já mam čínskou čtyrkolku (no spíš už nemam) a jednou sem takle jel po poli a najednou mi rupla náprava a já se pekně proletě a čtyřkolky na sra''' ale total to byl spíš mega trapas protože me sbírala sousedka a ptala se jestli nechci aby zavolala záchranku já byl úplně v poho vůbec nic se mi nestalo jenom tý čtyrkolce sem byl trochu vodřenej ale jinak nic nato že sem letěl tak docela dobrý ale jak řikám spíš mega trapas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak se akorat muzes koukat na fotky z party kde nekde lezis ve sr4ck4ch

Anebo kolik zajimavejch holek jsi potkal a pritom si na ne vubec napamatujes :lol:

.. :arrowd: jo, to jsem radsi uz nechtel psat.. :D ale z fotek vetsinou posledni co vidis je, jak jsi s ni byl na drinku, tancoval nebo byl buh vi kde (zpravidla si nepamatujes, jak ses tam dostal)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic moc, nějáká kalbička a mí hodní kamarádi mě totálně na sračky odvedli domu, poblil sem matku atd. Ráno sem nevěděl která bije a matka mě pořád mlátila a já pořád blil xD

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(Na holku jinýho frajera se nešahá :D :D :D :lol:)

kec... a hloupej ;)

No... největší průser...

...minulej rok v červnu jsem jel na motorce domů. Měl jsem Hondu CBR 600F krásnej strojek... koupená za svý prachy, papíry to samý (šetřil jsem si od patnácti, furt brigády a k narozkám/vánocům jsem chtěl jen prachy), měl jsem jí 3 měsíce... ani si nedokážete představit tu radost z ní... sic rok výroby 96, ale těch 72kW... nádhera. Jedu pěkně 50 a říkám si:"Á křižovatka...", přibrzdim maličko (měl jsem přednost na hlavní) a rup... srazil mě z boku z leva nějakej k*kot zrovna ve chvíli, kdy jsme koukal doprava... bylo asi 22:15 jel jsem z tréningu(volleyball), semafory vypnutý... přes kuklu a helmu a laděnej vejfuk toho moc člověk neslyší... navíc nový mondeo... pěkný no. Tak mě srazil a zlomil mi obě přední vidlice, takže mi ulítlo přední kolo a já bouchl hlavou do semaforu, helma se mi rozlouskla, jak ořech, ale já do hlavy žádnou ránu nedostal. Měl jsem jen zlomenou levou ruku. Otřepal jsem se, došel k autu, otevřu ty dveře, smrdí to tam hrozně. Říkám:"De*ile, sem měl přednost, kam čumíš?!" Zpoza airbagu na mě vykoukne absolutně mimo kluk... tak 16 let a táhne to z něj, jak z otevřený flašky strohu. Neudržel jsem se a pravou (zdravou) rukou mu jí natáhl, takže šel v jeho stavu rovnou do bezvědomí...

Nesnášim lidi, co si hrajou na machýrky, protože to odnesou lidi, co nikdy žádnej problém neměli... Od týhle doby si vždycky, při každým smeči představím hlavu toho "super übercool hoperskýho týpka",co to do mě nabořil.

Tak tohle byl můj nezaviněnej průser. Prachy jsem dostal, kluk si běhá někde dál, kalí, hulí, fotr za něj cáluje. Někdy jsem se ptal, proč táta necáluje za mě... a už to vim, protože kdyby to udělal, nikdy bych si věcí tak nevážil :), dík, ale nechci dopadnout jak frajer, co to v tátovo autě nakouří do nějakýho debila, co dodržuje pravidla, nepoučil jsem se :), pravidla dodržuju dál :).

Jak tu psal nějakej řízek, ať si lidi držej vod huby dál huliče, pakáž jste a poslal bych tě s kilem hulení do Thajska ;), bys viděl, jak by s tebou naložili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kec... a hloupej ;)

No... největší průser...

...minulej rok v červnu jsem jel na motorce domů. Měl jsem Hondu CBR 600F krásnej strojek... koupená za svý prachy, papíry to samý (šetřil jsem si od patnácti, furt brigády a k narozkám/vánocům jsem chtěl jen prachy), měl jsem jí 3 měsíce... ani si nedokážete představit tu radost z ní... sic rok výroby 96, ale těch 72kW... nádhera. Jedu pěkně 50 a říkám si:"Á křižovatka...", přibrzdim maličko (měl jsem přednost na hlavní) a rup... srazil mě z boku z leva nějakej k*kot zrovna ve chvíli, kdy jsme koukal doprava... bylo asi 22:15 jel jsem z tréningu(volleyball), semafory vypnutý... přes kuklu a helmu a laděnej vejfuk toho moc člověk neslyší... navíc nový mondeo... pěkný no. Tak mě srazil a zlomil mi obě přední vidlice, takže mi ulítlo přední kolo a já bouchl hlavou do semaforu, helma se mi rozlouskla, jak ořech, ale já do hlavy žádnou ránu nedostal. Měl jsem jen zlomenou levou ruku. Otřepal jsem se, došel k autu, otevřu ty dveře, smrdí to tam hrozně. Říkám:"De*ile, sem měl přednost, kam čumíš?!" Zpoza airbagu na mě vykoukne absolutně mimo kluk... tak 16 let a táhne to z něj, jak z otevřený flašky strohu. Neudržel jsem se a pravou (zdravou) rukou mu jí natáhl, takže šel v jeho stavu rovnou do bezvědomí...

Nesnášim lidi, co si hrajou na machýrky, protože to odnesou lidi, co nikdy žádnej problém neměli... Od týhle doby si vždycky, při každým smeči představím hlavu toho "super übercool hoperskýho týpka",co to do mě nabořil.

Tak tohle byl můj nezaviněnej průser. Prachy jsem dostal, kluk si běhá někde dál, kalí, hulí, fotr za něj cáluje. Někdy jsem se ptal, proč táta necáluje za mě... a už to vim, protože kdyby to udělal, nikdy bych si věcí tak nevážil :), dík, ale nechci dopadnout jak frajer, co to v tátovo autě nakouří do nějakýho debila, co dodržuje pravidla, nepoučil jsem se :), pravidla dodržuju dál :).

Jak tu psal nějakej řízek, ať si lidi držej vod huby dál huliče, pakáž jste a poslal bych tě s kilem hulení do Thajska ;), bys viděl, jak by s tebou naložili...

co mas co v 18 delat na CBR 600F se 72kW.?? ale jo chapu to..taky mam silnejsi moto nez muzu mit..ale sem endurista a ne zalehavac...hodne dobrejch km po tomhle...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu