Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Váš největší průser ? :D


sasán

Recommended Posts

co mas co v 18 delat na CBR 600F se 72kW.?? ale jo chapu to..taky mam silnejsi moto nez muzu mit..ale sem endurista a ne zalehavac...hodne dobrejch km po tomhle...

no... to moto má, jako káždá... ehm "skoro" každá 600 v papírech 25 kW což je řidičák od 18 let. Neboj, jsem uvědomělej, vim, že motorka je nebezpečná, a jezdil... ehm JEZDIL jsem jako člověk. Ne, jak motorkář, takže 50 obec 90 silnice (ale před školou jsem to vždycky hodil na obchvat samo sebou 130 :), jedinný, kde jsem si jí vychutnával na plno s ocom a jeho mášou bylo letiště :D) Takže v tomhle NP. Já chtěl něco, co mi vydrží i do pozdějších let a nebudu chtít hned litra... a budu na to mít i prachy. Takže silnička jasná volba (ale SM :-* love), omluva za OT. Ale nový moto ještě nemám, to, jestli vydržim, bude až po prázdninách a už něco novějšího. Aby mi to, jak jsem řekl, vydrželo. No i když na vejšce si ho moc neužiju :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • Odpovědi 294
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mnoooO =D takže za prvý jsem s kámošem kouřil na uplně oddlehlým místě a furt jsem do něj valil že nás někdo uvidí =DD on že kdo by tady co hledal a najednou mrd soused se psem =DD a za 2 sem sousedovi přes dva domy rozsekal totalně šutrama skleník =D platil sem asi 9 tisic no....čurak ve vysavači se mi ještě nepodařil XD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moj najväčší pruser ktorý sa prevalil bolo "len" rozbitie flaše ktorá mala 20 rokov a otec ju odkladal na svadbu sestry,ja okolo 8-9 rokov som s bratrancom s madracov staval "bunkre" a nešťastnou náhodou sme zhodili tňu flašu takú bytku som nikdy predtým a vlastne odvtedy už nikdy nedostal:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ja zase asi zitra dostanu hrubou poznamku nam tam vzdycky tridni anpise ze porusujem sklni rad a nidky to neumi oduvodnit ale ja sem sel ze skoly ven jenom pred skolu a skolnice mne nechtela pustit dovnitr ani kdyz sem si chtel jit pro kabelu abych mohl jit dom a tak sem ji obesel a neposlouchal ji tak mi rekla ze budu mit velkej problem a ja na nia za co ze to?za to ze si du pro uceni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak já tudle zimu hodilsněhovou kouli do Humra H3 a pak mě honil až do školy já spirntoval jak magor a nakonec chitil kámoše kterej jak debil všecko řek moje jméno třídu školu atd .. misto aby řek nepraví jmeno třídu a školu :D no a ten chlap si zatim pro mě nepřišel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm super ... mám třídní dutku za to že chodim po gymplu v teniskách ... dělaj jak kdybych šláp do hovna

proboha!! To je šikana studentů jako prase.. Proč vám na škole zakazují tenisky?? A hlavně že za to dávají dutky, to je nechutné...

Měl ses vymluvit, že máš od doktora, že potřebuješ nohu v pevných botách..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proboha!! To je šikana studentů jako prase.. Proč vám na škole zakazují tenisky?? A hlavně že za to dávají dutky, to je nechutné...

Měl ses vymluvit, že máš od doktora, že potřebuješ nohu v pevných botách..

Co to kecas. Je to normalni - i na strednich skolach. Je nejakej skolni rad - chodit prezuty - a kdyz ho porusis, tak za to je trest - kazenske napomenuti - treba tridni dutka, to je uplne normalni. Zvlast kdyz uz mas treba naslapnuto, anebo kdyz to neni poprve. U nas kdyz nekdo leze v botech, tak to ma na vlastni riziko - jelikoz s nama alespon zcasti jednaj uz jako s dospelyma (to je co se divit.. na stredni), tak ten, kdo jde v botech a nacapa ho zastupce, tak proste uklizi celou skolu, tot vse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol tak to nechapu co to bylo za lamku že se nasere když mu někdo hodí do aut snehovou kouli kdyby mněl aspon ferrari ale s H3...Nerikam že je to šunt ale je to outroad takže co tomu muže udělat snehová koule

Vzdyt je uplne jedno, po cem ten snih hazi. :roll: Tomu majiteli se nedivim, ze na nej vybehnul, vzdyt v ty snehovy kouli mohly bejt kusy ledu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzdyt v ty snehovy kouli mohly bejt kusy ledu...

V lepsim pripade.. V horsim tam mohl bejt sutr - i malej kaminek dokaze pekne zhnusit barvu.

Lidi, vy tu fakt delate dost uchylny veci, tlemite se tomu, myslite si, jaci jste borci. Smejete se tem, co vas nechytli a jeste si myslite, ze je to hovadina - fakt bych vam pral, abyste si nejakou takovou hovadinu poradne odsrali - abyste videli duvod vseho.

Jo, ona je hrozna sranda vystrikat hasicak - jenze nekdo to musi zaplatit. Ona je strasna sranda hazet kaminky z mostu - jenze to v lepsim pripade nekomu krupne okno. Je strasna prca chodit po skole neprezutej mezi ostatnima prezutyma a pak se divit (jo, taky porusuju rad, ale alespon se pak nedivim, ze za to dostanu... pres drzku.. teda.. tridni .. :P ). Prca hazet z nejaky vejsky lahve nebo jiny sracky dolu - ale az to nekomu spadne na hlavu a ten tam lehne.. Hrozna sranda nekoho nekde poblit - jak byste se ale cejtili vy v te roli pobliteho. atp atp.. Vsechno je strasna sranda, ale vy si neuvedomujete dusledky a ze sranda to je jenom pro vas. To se neumite bavit normalne? Skoda slov.. Fakt neco - a jeste se tim chlubite.

1) bud kecate

2) na forum chodej trotlove

3) v tomhle topicu se vyjadruji predevsim trotlove

4) cela tahle generace jsou trotlove :P

jinak fakt nvm..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký anonym na něco si zapoměl ne ? :D v tom případě narážíš sám na sebe

"2) na forum chodej trotlove

3) v tomhle topicu se vyjadruji predevsim trotlove"

Za tohle bys mohl být i trestně odpovědný jako urážení celku ... :D

2) 3) neobsahuje slovo vsichni.. ale predevsim, coz je brutalni rozdil. A dal jsem nekolik moznosti, pokud to neni nejaka moznost ze zbytku, tak to musi byt jedna z techto dvou. Mas snad jine vysvetleni? Nebo tobe ty "prusery" tady prijdou normalni?

Muzu to taky formulovat synonymne:

2) na foru je vetsina trotlu / na foru je pocetna skupina trotlu / na foru se vyjadruji hlasite predevsim trotlove, coz shazuje celek

3) v tomhle topicu je vetsina trotlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu