Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Sraz Praha


vojta69

Recommended Posts

zivot neni jen o PSP ale kdyz se "1 za rok(pro nekoho i vic)" jde na sraz PSP tak bafat vodni dymku nebo se ozirat... tak svolejte sraz dymkaru a cajickaru

(me napr prijdou cajovny spis jako takovej rozmar xD)

snad jde o to zaparti si hlavne s dalsimi lidmi (AI je nuda). vyzkouset ruzne hry v multi, pripadne pomerit schopnosti v ruznych hrach, aby tu na sebe nemuseli na foru furt postit, ktera postava je lepsi a kdo to s ni jak umi

a hlavne jak se uz X krat rikalo... to KFC je dobre dostupne... na 90% je tam dost mista (pohodlne velke sedacky a kresla) pro hodne lidi a vzdy dovolili presunout a seskupit sedacky + nikomu nevadi ze tam mame pichlych 8+ nabijecek a 3 prodluzky :lol: a pro ty co by se nudili je tam i wifi. jidlo je dalsi ne tak podstatny, ale preci jen bonus. v davu si ani objednavat nemusite, vas za to ze nic nemate objednano od skupiny nevyhodej, ale tak na colu nebo longra ma kzdej :D

-------------

31.1. o tom budu uvazovat. treba dotahnu i Nexuse. nic neslibuju, ale jestli pudu tak vemu ntb

jinak bych nejradeji s nekym dal: Tekken a FF Dissidia ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Do KFC vodnici asi ne.. Jidlo jako bonus? Proboha, to se tam nebudete cejtit blbe? Nekolik hodin tam oxidovat, zrat jim tam energii a treba si nic nedat? To vam neni trapne, uz principu? Navic to je strasne detinske. Navic, sraz jen o hrani? To snad muzeme s kamosema ve skole, pres Xlink kai nebo pres infrastructure.. Ze se nevidite? Zapnete Skype a popr. zapojte webku a je to.. O co mi jde? Myslel jsem, ze to nebude jen o trapnem hrani, ale poznani se, kdyz uz se setkame takhle lidi, co se zname jen virtualne z fora.. ze pokecame v pohode.. stejne jako je sraz linuxaru, windowsaku, htckaru, psionaru, programatoru.. jde o oddych od te dane cinnosti, o normalni pokec, o seznameni se a ne o zbesile hrani..

Mno, vas problem, pokud je ucel takovy, jen hrat a hrat, kolem dokola sedet nasucho v KFC a chechtat se tam, jak jsem to nekomu nandal, aby na mne tam vsici cumeli jak na vola.. To ne, sorry.. Mozna pro 12-13 lete ok, pro dospeleho uz asi ne - tim se nijak nepovysuju, jen tim chci rici, ze PSP neni takova priorita, abych jel nekam si zbesile zaparit, jak rikam, jel bych tam spise kvuli pokecu na dobrem miste, za dobrou naladou etc..

Ale to je jedno ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do KFC vodnici asi ne.. Jidlo jako bonus? Proboha, to se tam nebudete cejtit blbe? Nekolik hodin tam oxidovat, zrat jim tam energii a treba si nic nedat? To vam neni trapne, uz principu? Navic to je strasne detinske. Navic, sraz jen o hrani? To snad muzeme s kamosema ve skole, pres Xlink kai nebo pres infrastructure.. Ze se nevidite? Zapnete Skype a popr. zapojte webku a je to.. O co mi jde? Myslel jsem, ze to nebude jen o trapnem hrani, ale poznani se, kdyz uz se setkame takhle lidi, co se zname jen virtualne z fora.. ze pokecame v pohode.. stejne jako je sraz linuxaru, windowsaku, htckaru, psionaru, programatoru.. jde o oddych od te dane cinnosti, o normalni pokec, o seznameni se a ne o zbesile hrani..

Ale to je jedno ;)

Anonymous_ kdybys tam někdy byl, tak tohle neříkáš, protože 50% z toho je hraní, druhých 50 % je prostě pokec, je tam sranda (nebo aspoň byla) a proto tam tvrdneme třeba 5 hodin :cheesygrin:

o jsem tam byl tak jsem poznal docela dost lidí kteří tam byli...to je asi tak vše, jestli se ti tam echce, nemusíš, nikdo tě nenutí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zas vse do extremu :dozey:

ze srazu si tam vzdy objednval snad kazdej neco a chodili jsme i vickrat.

takze "zadara" tam urcite nesedime "dozey". co jsem myslel, ze kdyby nekdo holt nemel tolik na outratu (je jedno jakej duvod) nebo se v kfc nestravoval, tak se nemusi citit hloupe a v skupince lidi s psp co tam mame naobjednano se to ztrati.

bonusem bylo mysleno - ze je jidlo po ruce. v cajovnach obvykle nevarej. nebo si aspon ted nevzpomenu (zas takovej prehled nemam)

dalsi :dozey: v kuse jen neparime a uz vubec ne zbesile (chce to taky sem tam pauzu). naopak spis for fun a je to vetsi zabava, kdyz se muzes hromadne necemu zasmat. hloupe ani detinske na tom neni nic pokud je to s mirou a pokud se to neprehani a nerusis okolni hosty coz se nam taky nestalo. navic tam kde bezne sedime je to pomerne odizolovane od zbytku hroniho patra. (cele horni patro je jak klub/kavarna ne jak beznej fastfood)

spousta lidi nema moznsot se prez xlink spojit, pokud dana hra vubec umoznuje. a tak pro mnoho je tohle moznost jak si s nekym mutli vubec ozkouset.

vetsina se toci kolem psp, ale vzdy se tam da s kymkoliv pokecat a rozebirat cokoliv. kdo chce ani nemusi brat psp :D kazdeho vec.

co ja vim nalada tam byla vzdy dobra (snad az na nejakej ten sraz, na kterej skoro nikdo nedosel xD, ale i to se urcite nejak zabavili :lol:)

osobne si myslim ze bez psp by tam dost stala rec. lidi na srazech byli celkem klidni az malorecni vc. me xD ale tak nepotrebuju znat jak se jmenuje jejich krecek, abych s nima neco zahral pripadne se zeptal nebo odpovedel. takze na nejake diskuze by to asi stejne nebylo... leda by se to tam fakt zhulilo nejakou to propasovanou vodnici :lol: ale to uz by bylo jinde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdyt, v pohode, kazdy ma svuj nazor. Muj je - fastfoody nejsou na srazy ;) To je proste misto - najez se a padej. Neni to pekne prostredi - oproti utulne cajce/hospe.. Nerikam, chapu, ze vetsine, co tam pujdou, tam 18 jeste nebylo, tak si mohou dat treba limonadu. Dalsi vec je, ze KFC je drahe - jidlo za 2 kila je za 30 min snedene a pak nic.. Nevim, nemam tolik penez, abych tam porad nesedel "nasuchu". A verte mi, ze v hospe/cajce se mnohem lepe povida.. je to relax, pohoda.. ale od cloveka, co nikdy nebyl v cajce - a mozna ani moc ne v hospode - celkem chapu, ze je pro konzumni KFC..

Nu coz, jen jsem vyjadril nazor, nesezerte mne hned, jen rikam, ze ja bych se prave asi dost bavit celkove o normalnich vecech chtel - snad jste normalni lidi a umite se bavit ne? Chapu, ze v KFC je to takovy divny a nikomu se nechce ;)

D-O-Z-E-Y

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jn....ale tak vecine lidi co tam dou na ten sraz ani nebylo 15....takže co sem si vlasně myslel že bychom mohli jít do hospody natooooož do čajovny.........ale co....možná se stavim no ;) ale je pravda že prostě si vobjednáš jídlo ...300 kč v pr....a pak co?...celej den tam už sedíš na prázdno.....xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli KFC nebo čajovna?? Nevim názorů padlo hodně a určitě by bylo zajímavý porovnávat jak hrajeme před a po vodnici :) Podle mě se ale nenajde někdo kdo by na srazu jenom pařil a s nikym neprohodil ani slovo. Hlavně aby bylo něco.

Hry. Jestli někdo vezme notebook tak to bude ideální. A určitě by to chtělo Tekkena a Dissidii. Pak asi nějaký závody, nejlíp MC:LAR. A taky třeba PES09. Ale je jedno jaký budou hry. Hlavně aby byl sraz, bylo tam hodně lidí a aby to za něco stálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s Anonymem a jaktem - sraz PSP v KFC to je fakt sileny,jo sice jak rikate tak je to naky to horni patro takze pohoda,ale stejne bych dejme tomu byl spis pro cajovnu a co se tyce hospy,ty ja moc nemusim uz jen z duvodu ze sou to zakoureny mista a nekdy i pekne hnusny,takze ja kdyz uz tak dejme tomu ta cajovna...ale ani to KFC by mi nevadilo a nebo proste naky misto kde to neni ani o jednom,jenom bysme zasli nekam pro zradlo nebo pro piti vis co a odnesli to nekam,nak tak (uff moje vyjadrovani je proste v riti...) ....jo a 31. mam volno takze na 80 % prijdu - zalezi na nalade a na penezich :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtěli byste do Galerie Nove Butovice(metro B stanice nove butovice)?Je tam dost místa příjem wifi a máte na vyber z KFC MC donalda a spousty jinejch občerstveni a kdyz jak tady pisete nemate extra moc penez v 1-patře je Hypernova je to tam příjemne nechodi tam zas tolik lidi s kamosem tam chodime kazdej tejden.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu