Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosíím problem s Připojením


Lord Carlos

Otázka

mam problme s připojením na xbox live :bash: asi rok jsem tam hral ! a tet to tak 3 měsíce nejde volal jsem poskytovatele internetu povolil mi všechny porty mam i veřejnou IP adresu ale furt mi to na live nejde připojit ! :cry: nevim už vubec co stím :cry: omlouvam se za založení new temata ale je to duležite :( BAn nemam)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jako vsichni ostatni co tohle budou cist v prvni rade je v takovem pripade vypsat tady kody ktere si vyvolas potom co se ti to nepripoji to ti muzem rict rovnou jestli mas ban nebo ne popřípadě co by to mohlo znamenat a myslim ze jsem tady do jineho thredu posilal co ty kody znamenaji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

měl jsem problem 3074 a psalo se at kontaktuju sveho poskytovatele to jsou udělal a všechno mi povolil ale pořad to nejde jinak

Your console is connected to the internet but cant contack Xbox live

Your router or ISP may be blocking access to Xbox LIVE,

On your PC,go to your router configuration Web page and make sure port 3074 is open on your firewall if it is open , it may be blocked outside yout home network . Contact your ISP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

s modemu a pak do xboxu net mam 3 mb nikdy nebyl problem říkam rok jsem na xbox live hral a šlo to nadherně pak to z ničeho nic začalo psat net problem na poskytovatele jsem volal a ten to u mě řešil asi 4 hodiny prej netem to neni všechno mi povolil z kontroloval atd... a nic takže vubec nevim kde je problem :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

vypis kodu kdyz je xbox v pořádku

novy Xbox připojeny pres kabelový modem s ethernet kabelem

x:0000-F001

y:00C2-01A4

z:AFFF-0018

Novy Xbox připojený k bezdrátovému směrovači (který je připojen přímo na kabelový modem) s ethernet kabelem

x:0000-F001

y:00C2-01C4

z:AFFF-0018

Novy Xbox připojený k bezdrátové sitovému mostu (propojení na bezdrátový router, který je připojen přímo na kabelový modem):

x:0400-F001

y:00C2-01C4

z:AFFF-0018

to je kdyz ti xbox funguje

A to samé připojení pokud mas xbox zabanovany

Kablem primo z modemu

x:0000-F001

y:00A8-6820

z:8015-190D

pres router---to se tyka tebe

x:0000-F001

y:00A8-6860

z:8015-190D

A pres wifinu

x:0400-F001

y:00A8-6840

z:8015-190D

cerpano odsud

http://forums.xbox-scene.com/lofiversion/index.php/t22150.html

mas banana bohužel jeste neco malo k informaci k tomu pokud ti druhe cislo v Y řádku začína 6 tak je to ban

a Z: 8015 - 190D je tipicke označení zabanovaného xboxe bohužel je to tady i někde vypsané už jsem to tady jednou posilal

How to check if you are banned or not? ou don't know if you've been banned? Do the test:

1.Turn off your modchip and go to the Xbox Dashboard.

2.Click on the Xbox Live Tab.

3.Go to Network Connections.

4.Wait for the Green Lights (or red X'es depending on your setup) to load.

5.Once they load highlight the help button.

6.Over the help button press the Y button.

7.An X code a Y code and a Z code will come up along with more packet data including upload and download speed.

8.Take note of these Numbers.

Example results:

A good (unbanned and good connected) xbox shows:

X: 0000-F021

Y: 00A8-4840

Z: 0000-0000

Xbox, banned, manual IP settings:

X: 0000 - 000D

Y: 00A8 - 6800

Z: 8015 - 190D

Xbox, banned, with auto IP settings:

X: 0000 - F009

Y: 00A8 - 6820

Z: 8015 - 190D

If your Y code contains a 6 in the first digit of the second part, you are BANNED.

Note: It's no use to get another EEPROM. It will change your XYZ codes, but since it doesn't match with your harddisk, your new EEPROM will also be banned and a 6 will be written.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
vše fungovalo asi tak 1 týden před novým dasboardem (nebo jak se to píše) to přestalo fungovat

presne ten tyden pred novym dashboardem se zaclo banovat a to hodně bylo toho o tom tady napsane dost proste mas bannuty xbox podle tech kodu co jsi tady poslal

jinak udelal jsem tady návod jak to zjistit

http://console-forum.net/showthread.php?t=44862

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu