Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

psp slim-problem s displayem


Doncr

Otázka

Mam psp slim z druhé ruky no a když psp pustim tak display je v rozích zašedlí poradte pls jestli je to normální.je to zašedle asi tak 3mm od začátku rohu.ale když da displeji je něco světlého tak to vidět není ale jak obraz trošku stmavne tak to je hned vidět.poradte pls:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Mam psp slim z druhé ruky no a když psp pustim tak display je v rozích zašedlí poradte pls jestli je to normální.je to zašedle asi tak 3mm od začátku rohu.ale když da displeji je něco světlého tak to vidět není ale jak obraz trošku stmavne tak to je hned vidět.poradte pls:cry:

A máš 2OOO nebo 3000?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Koupil jsme si nový pspčko v létě(už ho nemám) a tohle jsem tam měl taky.Kámoš má teď taky nový psp a má to tam taky.

Nejde mi ta fotka,takže nevím kd epřesně to mášš,ale mě se to ukazovalo po stranách dyspleje od zhora dolů. asi taky ty 2-3mm.Taky by mě ale zajímalo,čím to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj to budeš hodnej

Hele tak jsme se ti na to ptal a on říkal,že se mu to rozlezlo po celý obrazovce,ale jako vidí na to ale prostě blbě prostě to má po celým tom lcdéčku..A taky se mu začalo sekat,prej je to v menu pomalý i když jako reaguje zvuk,že se to hned přesune,tak má prostě pomalý..A ještě mu chrastí UMD mechanika i když tam nemá UMD,ale to nemůže být tím..Tak fakt nevím asi si budeš muset počkat a pak ho zničičt před školou,jako si to naplánoval on..:blink:Kkt..A nebo mi ho můžeš prodat na náhradní díl,pokud budeš chtít.. Jo a nebo ta reklamace ale to by ti mohli dát taky to nový,to je pravda,ale to už neflashneš,teda možná jo..Až to teda půjde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu