Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak zjistit jestli mam bannuty xbox.


Xmatrix

Recommended Posts

Zdravim, mám takový problém koupil jsem si flashlou konzoly xbox 360 elite a kdyz jsem ji poprve pripojil k netu tak to slo az do netu jenom xboxlive nesel. Konzoly jsem jeste aktualizoval a pak vypnul kdyz jsem ji pak za dva dny znovu zapnul uz jsem se nemohl pripojit nikam, vzdy mi to chvilku premejsli a nedostanu se ani do "Network"

a chyby jsou:

W: 0000-0000

X: 4000-1001

Y: 0000-0000

Z: 0000-0000

ID: 0001-0001

nevim fakt co s tim nejdriv jsem myslel ze by v tom melo prsty Pilsfree tak jsem tam tu konzoly zaregistroval, ale to je teky divny proc by to tedkon chtelo registrovat konzly kdyz to predtim slo .. Zkousel jsem vsechny mozny rady tu a nic muze mi nekdo pomoc prosim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

W: 0000 - 000B

X: 0400 - F001

Y: 20A8 - 4840

Z: 0000 - 0000

ID: FFFF - FFFF

Mám routr. Chybu s NAT a UPnP jsem vyřešil. Test proběhl úspěšně (protestovalo se to až k xbox live), ale stejně se podle těch čísel nedovedu zařadit do zabanované nebo nezabanované skupiny. Jak to zjistím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Zdravim vsechny. Jsem obcasny hrac her, na vic neni cas :) Presel jsem z PS3 na Xbox360. Nejsme z tech, kteri ho budou chipovat ani jinak upravovat. Rad bych se na vas obratil z pomoci, jak se prihlasit na xbox live. Na webu registrovany jsem, na xku vyplnuju udaje a pri overeni hesla mi vypadne hlaska, ze nemam spravne ID, nebo tak neco. Nejde mi ani test pripojeni, mam nize uvedenou hlasku:

W: 0000-000B

X: 0000-F001

Y: 20A8-48E0

Z: 0000-0000

ID: 0007-0001

Pripojeni k netu je asi ok, test se zastavi az na ikone xbox live.

Pomuzete prosim?

Diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 3 months later...

nesouhlasim s timto !!!!

vcera na funkcni bete sem se pripojival na livko a najednou kod co tady je a dneska na plne verzi uz stahuju dlc a nemam ban takze tem kodum bych az tolik neveril dokud se neukaze ze konzole byla bannuta kvuli poruseni pravidel s uzivanim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu