Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Mod chip?


kolombo

Otázka

Tak mám konečně doma Xbox 360, ale nemůžu se rozhodnout, jestli s ním nechat něco provést, abych mohl hrát i zálohy..

Jsem si skoro jistej, že flash nechci, protože bych rád používal XBL, takže přemýšlím o chipu, nejlíp NMEv2. Je mi jasný, že to vyjde o dost dráž než flash a že přijdu o záruku, ale na druhou stranu nehrozí ban..

Takže se chci zeptat, jestli jsou u očipování nějaké další nevýhody a jestli to u nás vůbec někdo dělá.. Díky za odpovědi 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mám přesně ten samý dotaz..

XBox mi domu přifrčí v brzkém termínu, ale flashovat rozhodně nechci, když už, taky si radši určitě připlatím za NME čip. Nikde jsem se na internetu nedočetl, že by to někdo v čr dělal. Každý jen flashuje :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jenže i kdybych hrál vypálené hry pouze offline, tak je zde možnost, že i tak dostanu ban, alespoň co jsem se dočetl...

Nechci riskovat ztrátu hned po pár hrách.. Online mód je pro mě dost důležitej :D

Jednoduše když mužu dostat ban i za to, že konzoli jen přeflashuju, tak do toho se mi jít nechce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Opět použiju svůj oblíbený výrok - co jsem se vyčetl :D

Tak při modchipu dostanu ban pouze když budu hrát nějakou hru před datem vydání - zas nejsem trotl, abych do tý mechaniky strkal co mi přijde pod nos a proklepnu si to :D

Nicméně flash má to riziko o dost vyšší...

Plus s novou verzí by se dokonce měly dát hrát vypálený hry online.

To už snad můžeš i teď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu