Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

!!!VAROVÁNÍ!!! Xbox Live a BAN pro Čechy


DogDollar-

Otázka

Zdravim all,předem se omlouvám že někomu kazím kšefty ,ale rád bych vás chtěl varovat aby jste nemuseli kupovat new konzoli !

A ještě bych se chtěl omluvit pokud to tu už je tak sry ...

O co že jde?

VOlal jsem na podporu ohledně RRoD a přitom jsem se rovnou zeptal na Xbox Live pro Čechy a že je pdajně BANujou...

Potvrdily mi to a to z toho důvodu ,že se Češi údajně registrujou na Německo,Francii,Anglii,USA...

Problém tedy potom je že čechů není málo a registrací na jiné státy se přetěžují servery..a proto BANují..Nedávno údajně jim spadl v Anglii server a Microsoft platil několik milion dollarů...Z toho důvodu momentálně BANují Čechy ale samozdřejmně i ostatní státy kde Xlive není oficiálně spuštěn..

Takže pokud nechcete být zabanováni tak vypojte Xko od netu...

Tvrdily mi že momentálně u nás probíhá průzkum trhu jak silnej pro nás server...Řekli mi že údajně pro ČR bude v prvním čtvrtletí roku 2010 !!!

Takže si počkáme :( Snad jsem vám pomohl ..prý se to týká těch čechů co hrají častěji na Xlive...takže opravdu si dávejte bacha.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hele ,pouze píšu to co jsem se dozvěděl....

Každopádně,kůli pár Gčkům přijít o Konzoli a kůli "chvilce" si za CHVÍLI kupovat novou ,mno nevim nevim....je to vaše rozhodnutí...jak řikám píšu to co jsem se dozvěděl a píšu to v dobrém...chci vám pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hah takze hlavne ze si nemuzeme stahovat nektery veci kuvli regionu a jeste budou banovat...to je jako kdyby zacli vojaci strilet do vlastnich,akorat si to tim zhorsej :roll: fakt mentalita dnesnich obchodniku je az neuveritelne hloupa,je snad jeste hrosi nez demence...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No nevim, zkusim tam zavolat a udelat na ne bubu :) reknu jim, ze si chci xbox teprve koupit, ale ze jsem zaslechl, ze prej banujou za xbox live, tak ze jestli je to tak, ze bych si radsi koupil ps3. Treba mi to pak potvrdi mailem a muzu reklamovat v pripade banu, nebo to dat do obcanskeho juda :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

To sami ti muzu nakecat i ja v JRC obchodu , to jsou tlachy ze strany ms , bla bla ....

Ta moznost banu tu vzdycky je a s tim se neda nic delat , neni tu co resit tak LOCK:..

Pro ty slepe davam odkaz na drbnu o banu na xbox live :

http://console-forum.net/showthread.php?t=23423

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu