Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ratchet & Clank:Size Matters


placek

Recommended Posts

  • Odpovědi 125
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
Mám zásek. Tak zadam o radu.:-)Nejdrive bezim polem a strili na me nejake letadlo, pak skacu přes kameny a pronasleduje me kombajn :-), pak spadnu na plosinu a padaj ze skaly nejaky sutry a pak to prijde. Souboj s "bosem" a nevim jak na to, tak snad mi nekdo poradi, dik.

Musis se sousredit na uhybani jejich strel, vsak ja ji taky nedal napoprve :)

btw sem rad, ze i ted tuto vytecnou hru nekdo hraje :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

No poslednich par tucnych mesicu vyustilo ve zvyseny zajem o PSP. Co to znamena praxi?? Dobre zpravy!

Secret Agent Clank je pokracovani, toho skveleho titulu.

Check this --> http://www.1up.com/do/previewPage?cId=3162960 &

http://www.gametrailers.com/player/25096.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
No poslednich par tucnych mesicu vyustilo ve zvyseny zajem o PSP. Co to znamena praxi?? Dobre zpravy!

Secret Agent Clank je pokracovani, toho skveleho titulu.

Check this --> http://www.1up.com/do/previewPage?cId=3162960 &

http://www.gametrailers.com/player/25096.html

Jsem zvědavý jestli bude Clank osvobozovat Ratcheta.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Tak jsem se konečně dokopal k zahrání si této hry a .... zásek :blink: .... absolutně mi nejde ten závod na těch skateboardech na třetí planetě .... zatím se mi na několikanásobný pokus vyhrát v první závodě a ejhle...oni jsou tu ještě tři další :dozey: .... není nějakej fígl , ptám se zkušenějších (BRENTO a další) jak to oni přešli ;) .... poraďte prosím, protože jinak se moje psp asi prolítne:lol:

EDIT: tak postupuju zatím dál, znamená to, že k postupu mi stačí vyhrát pouze ten první závod?:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se konečně dokopal k zahrání si této hry a .... zásek :blink: .... absolutně mi nejde ten závod na těch skateboardech na třetí planetě .... zatím se mi na několikanásobný pokus vyhrát v první závodě a ejhle...oni jsou tu ještě tři další :dozey: .... není nějakej fígl , ptám se zkušenějších (BRENTO a další) jak to oni přešli ;) .... poraďte prosím, protože jinak se moje psp asi prolítne:lol:

EDIT: tak postupuju zatím dál, znamená to, že k postupu mi stačí vyhrát pouze ten první závod?:blink:

Jasně.Ostatní jsou jen o další ceny.(šroubky apod.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze mi nekdo poradit(konretne playcek) kde sezenu ten papraliser nebo tak nejak?? vsechny mise predesly mam splneny, a ted mam Destroy Technomate city nebo tak nejak a abych se dostal do te budopvy tak musim mit ten paralyser...Kde ho dostanu ?? prossiiiim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muze mi nekdo poradit(konretne playcek) kde sezenu ten papraliser nebo tak nejak?? vsechny mise predesly mam splneny, a ted mam Destroy Technomate city nebo tak nejak a abych se dostal do te budopvy tak musim mit ten paralyser...Kde ho dostanu ?? prossiiiim
Parylyzer vyhraješ tuším v bojové aréně.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...
  • 7 months later...

Mate tuhle (podle mne) super hru?! Jaky na ni mate nazor? Pojde pokecat o kladech a zaporech. Ja, jelikoz mam SIZE MATTERS pack jsem to zacal hrat. Moc me to nebavilo, lae po chvilce jsem tomu prisel na chut. Libi se mi grafika, ukoly jsou taky zajimavy a celkove mi hra dost vyhovuje (ovladani..) ;) Tak piste!

EDIT: Moderatori zrejme spojili muj new topic s timto starsim, tim se stalo, ze muj prispevek ztraci na logice... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu