Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox a proxy


awol

Otázka

Zdravim,

kdyz jsem cetl vcera ten thread o tom, ze se budou banovat ceske konzole, tak mi to nedalo a zavolal jsem si na podporu. Tam mi skutecne potvrdili, ze pokud system narazi na to, ze IP adresa je z jine lokality, nez ktera je u xbox live uctu, dojde k zabanovani konzole a ztrate zaruky.

Zaroven jsem se zeptal na spusteni sluzby xbox live pro CR a SK a bylo mi potvrzeno, ze by to "melo" byt koncem roku 2009 nebo zacatkem 2010, ale ze to neni oficialne potvrzeno.

Chtel jsem se zeptat, zda je mozne pripojit samostatne xbox na nejakou proxy v UK, tak aby si xbox live myslel, ze konzole se nachazi v UK a zaroven aby PC a dalsi veci, ktere mam pripojene k routeru byly mimo proxy.

O latenci mi nejde, klidne osidim multiplayer, jen aby slo stahovat dema a dalsi obsah a aktualizovat system.

Diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu