Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Internet


A.n-d.Y

Otázka

Zdravím potřeboval bych poradit jak připojit PSP k routeru. Několikrát jsem to zkoušel podle obecného návodu, a proto se chci zeptat zda se musí něco povolit v routeru nebo co s tím protože jsem napojený na optickou metropolitní sít a k routeru nemám přístup. Moc děkuji za odpovědi. :psp::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
v Routeru staci povolit WLan a Mac Adressu se kterou se PSP bude pripojovat a hlavne router musi podporovat Access Point

Jak říkám, k routeru nemám přístup to nastavuje vzdáleně poskytovatel. Jinak notebookem se normálně připojím takže wlan by mělo být povoleno. Když se snažím připojit pomocí psp píše mi že server dsn neodpovídá nebo něco v tom smyslu.. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jeden detail... do routeru na nastaveni se musis dostat ty. Ne poskytovatel... takze v routeru zkontroluj jestli nemas blokovane MAC adresy nebo nastavene pevne IP. V routeru mas nastavene to co poskytovatel chce, ale router muzes nastavovat sam a ne poskytovatel. ten s tim nema nic spolecneho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jeden detail... do routeru na nastaveni se musis dostat ty. Ne poskytovatel... takze v routeru zkontroluj jestli nemas blokovane MAC adresy nebo nastavene pevne IP. V routeru mas nastavene to co poskytovatel chce, ale router muzes nastavovat sam a ne poskytovatel. ten s tim nema nic spolecneho

Hele neboj já vím jak to mám doma dívej poskytovatel mi dal router ale nemám k němu heslo, aby to nějaká lamka neposrala chápeš ne? a když někdo zavolá že mu nefará net tak on se na něj pomocí metropolitní sítě připojí a zkontroluje to. Takže asi nejjednodušší bude zajít za poskytovatelem asi se zeptat jak je to s podporou že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hele neboj já vím jak to mám doma dívej poskytovatel mi dal router ale nemám k němu heslo, aby to nějaká lamka neposrala chápeš ne? a když někdo zavolá že mu nefará net tak on se na něj pomocí metropolitní sítě připojí a zkontroluje to. Takže asi nejjednodušší bude zajít za poskytovatelem asi se zeptat jak je to s podporou že?

To bude asi nejlepší nápad ..... nebo mu řekni, at ti dá heslo. Ale asi ti ho nedá:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
http://console-forum.net/showthread.php?t=45350

Můžeš mi to prosím odblokovat?

a duvod?

Potřebuju fakt už poradit poskytovatel mi s tím nic neudělá dokud mu neřeknu přesně co má udělat... :roll:

stejne ti nikdo na foru neporadi co mu mas rict... co mas udelat uz ti tam vseci psali. vysvetli mu tvoji situaci a mas po starostech. spamovani v tvojem topiku uz stejny bylo dost. Nikdo jiny nez poskytovatel to nevyresi, takze se budes muset obratit na neho. pokud ti rady co tam sou napsane nestaci tak to uz je tvuj problem. je tam vse co potrebujes. tak si to precti!

No super takže podle tebe mu mám napsat aby mi odblokoval chanell 13.

ne. mas mu vysvetlit ze potrebujes pripojit psp k routeru. to je vse. ostatni je jeho problem, kdyby se s tebou nechtel bavit, tak dej telefon tatovi at s nim udela poradek ze on je zakazni a ze ceka nejakou kvalitu sluzeb

Tak teď jsi mě nepotěšil končím tuto konverzaci, protože vůbec nemáš představu jak to je u mého poskytovatele, navíc jsem tam psal dva emaily, byl jsem tam osobně a nikdo neví co s tím má dělat protože oni tam psp používají k testování access pointů jestli jsou funkčí když jsem tam přišel a řekl jim, že to nefunguje tak se sami divili a řekli že neví v čem to má být, že mám napsat na nějaké forum, aby mi někdo poradil. Já sem řekl, že sem to udělal a že mi řekli abych požádal o přepnutí na kanál 13. Dík moc za ochotu :!:

nikdo ti nemuze poradit pokud ti pristup do routeru ovlada poskytovatel. poskytovatel za to nese zodpovednost takze je jeho problem ze ti to nejede. Musi ti to zpravit on presto ze nevim cim tvoje chyba vznikla nebo proc tam je. Posli tam svojeho tatu. Ten se sebou neda vydrbat tak jak ty.

Tyhle věci řeši matka navíc já si to dokážu vyřešit sám ale nevím já ani poskytovat jak vidět ani ty a jak usuzuješ ty taky ani nikdo tady z fora protože pomocí noťase se připojim ale pspčko to nebere ono se připojí vezme si ip pak to píše už nevím co objeví se informace 100% připojení všechno ok a sjedu dolů a connection failed.

nekdo uz mu poradte... uz me to nebavi... sam si to udelat nemuze a poskytovatel mu to taky udelat nemuze protoze mu rekl ze to neumi... tak mu poradte vy a zaspamujte si trochu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Podle mě to ani v PSP neumíš pořádně nastavit...a eště by mě zajímalo něco jak se chceš na ten router připojit když router, jak říkáš má heslo a ty to heslo neznáš? to je potom logický že se nepřipojíš nebo ne?:!::idea:

ale heslo k routeru je něco jiného než WEP key, říká, že se s notebookem normálně připojí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

"Tak teď jsi mě nepotěšil končím tuto konverzaci, protože vůbec nemáš představu jak to je u mého poskytovatele, navíc jsem tam psal dva emaily, byl jsem tam osobně a nikdo neví co s tím má dělat protože oni tam psp používají k testování access pointů jestli jsou funkčí když jsem tam přišel a řekl jim, že to nefunguje tak se sami divili a řekli že neví v čem to má být, že mám napsat na nějaké forum, aby mi někdo poradil. Já sem řekl, že sem to udělal a že mi řekli abych požádal o přepnutí na kanál 13. Dík moc za ochotu :!:"

OMG tak tohle je dobře vymyšlené nic proti:?

Jinak by mě zajímalo jak se připojuješ s notebookem když neznáš heslo:roll:

Zkoušel si připojit se přez nastasveni?? Ten router se totiz prvni musi nastavit v PSP, fakt *censored*:roll::roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tady ta diskuse je cela dementni.

1) on si to nemuze nastavit protoze to musi nastavit jeho poskytovatel

2) jeho poskytovatel to nastavit nemuze protoze nevi kde je chyba...

3) je to zacarovany kruh, kdy on si ma u poskytovatele stezovat, ale nedokaze to pochopit. proto se tu spamuje o 106

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to prostě looser, já než bych napsal zkusil bych jít do KFC nebo jinam comají free WiFi a tam si čeknul své PSP. Pak bych šel k těm chacharům a řekl jim tak mi na vašem zařízení předveďte mé PSP. No a pak bych se jich zeptal zda mi poskytnou opis konfigurace toho AP a nebo konečně porovnají konfiguraci mého domácího AP na překrývání kanálů - mě se osvědčil 13 a zda náhodou není WiFi šířená modem nastavená na IEEE 802.11bg protože PSP umí pouze nastavená na IEEE 802.11b !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Podle mě to ani v PSP neumíš pořádně nastavit...a eště by mě zajímalo něco jak se chceš na ten router připojit když router, jak říkáš má heslo a ty to heslo neznáš? to je potom logický že se nepřipojíš nebo ne?:!::idea:

Heslo znám, a psp vím že funguje pro toho druhého :roll:

Je to proetě looser, já než bych napsal zkusil bych jít do KFC nebo jinam comají free WiFi a tam si čeknul své PSP. Pak bych šel k těm chacharům a řekl jim tak mi na vašem zařízení předveďte mé PSP. No a pak bych se jich zeptal zda mi poskytnou opis konfigurace toho AP a nebo konečně porovnají konfiguraci mého domácího AP na překrývání kanálů - mě se osvědčil 13 a zda náhodou není WiFi šířená modem nastavená na IEEE 802.11bg protože PSP umí pouze nastavená na IEEE 802.11b !!!

Psp mám vyzkoušené, takže říkáš že jediná možnost je nastavení routru na kanalá 13? Dobře vyzkouším jim napsat aby mi to přepli! a IEEE 802.11b je nastavenej.

A sere mě jak ze mě děláte kretena, kdyby to asi neměl vyzkoušené tak tady nepíšu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak za tohle ti zase tento topic zavřou, neumíš zmenšit obrázek? Zkoušel jsi IP 192.168.1.1 do prohlížeče user name nechat prázdné do pass dát admin a kliknout na ok?

A propo, kdyby jsi sem napsal co jsi všechno odzkoušel, tak aby to bylo srozumitelné, nedělali bychom z tebe blba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak za tohle ti zase tento topic zavřou, neumíš zmenšit obrázek? Zkoušel jsi IP 192.168.1.1 do prohlížeče user name nechat prázdné do pass dát admin a kliknout na ok?

A propo, kdyby jsi sem napsal co jsi všechno odzkoušel, tak aby to bylo srozumitelné, nedělali bychom z tebe blba.

Jo to sem moc nedomyslel no...

Tu IP sem nezkoušel a co to jako má být nic mi to nedělá. A když dám svoji tak se tam prostě nedostanu...

Ještě tady napíšu přesné znění chyby když dám automatické zapnutí prohlížeče: Communication with the server failed. A DNS error has occurred. (80410416)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
sedni k PC start/spustit/napiš cmd a dej enter, napiš ipconfig vidíš konfiguraci wifi opiš výchozí bránu do prohlížeče, ptá se tě něco po zmáčknutí enter na jméno a heslo?

Klasické přihlašovací okno to je to co mi nechcou dát! :cry: tvoje heslo admin nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nechápu proč do routeru od optiky se jim vrtat nebudeš, jedině že by si myslely že chceš jít tam. Zkus jim říct že cheš změnit heslo na WiFI a chceš si to administrovat sám, oni totiž borci mohli povolit jen MAC adresu toho tvého nota. Ještě by mohl být problém ve formátu hesla pro připojení do WiFi, řešil jsem tady s někým. Zapomněl se pochlubit že má v hesle mezeru a podtržítko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu