Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hry pro 2 hráče


skolni.flakac

Recommended Posts

Dnes jsem si konečně koupil druhej ovladač k xboxu. Chtěl bych vás poprosit o radu.

Chtěl bych na xboxu pařit třeba i s přítelkyní. Poraďte mi nějakou hru, kterou by jsme mohli hrát spolu tak aby se chytala i ona. Vím že třeba fifa nebo nhl, ale to by asi nestíhala.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sksus naky detska hry ty taky sou good.nebo zavody(burnout,grid atd.)

Chci jenom upozornit že Grid nepodporuje split-screen (hraní na jedné TV) A jak už bylo řečeno tak ani Burnout.

Jinak musíš říct co přítelkyni baví popřípadě se jí na to zeptat :) Pak můžeme poradit lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak myslim ze kdybys zagooglil tak neco najdes a nebo podle me to bude na wiki tam jsou i hry na PSP tudiz by tam pravdepodovne mohly byt i na xko a i ostatni konzole

Co kdyby si to vygooglil ty? Tohle umí psát každý hňup, chytráku tohle není to co on chtěl proto topic nezakládal.

btw. tady sem něco našel

http://xbox.wikia.com/wiki/Multiplayer_features_in_Xbox_360_games

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co kdyby si to vygooglil ty? Tohle umí psát každý hňup, chytráku tohle není to co on chtěl proto topic nezakládal.

btw. tady sem něco našel

http://xbox.wikia.com/wiki/Multiplayer_features_in_Xbox_360_games

ja sem mu napsal kde hledat tak co snad neni tak blby aby si to nenasel kdyz si mu ulehcil praci tim lip pro nej :dozey: napsal sem mu kde hledat tak co taky ho nezakladal pro chytraky jako ty :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
ja sem mu napsal kde hledat tak co snad neni tak blby aby si to nenasel kdyz si mu ulehcil praci tim lip pro nej :dozey: napsal sem mu kde hledat tak co taky ho nezakladal pro chytraky jako ty :roll:

Ja teda taky primo nesnasim kdyz se nekoho tady na neco zeptam a ten mi posle odkaz na google- fakt super rady dicky =D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Table Tennis - pokud máte rádi ping pong :) Je to docela sranda ale né pro každého to je jasný. A stíhat to bude tím se neboj na ovládání je to jednoduchý:)

Co mě ale překvapilo je že mojí přítelkyni která celkově nic nehraje tak si s chutí zahrála Kung Fu Pandu ale hlavne UFC. To jsem koukal jako blázen nevím jestli se jí líbili ti chlapi (je jí 20) a nebo mi prostě jenom chtěla konečně rozbít držku :D zkus to a uvidíš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu