Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaujímalo by ma na akú hru sa tesíte najviac?


valdoDK

Recommended Posts

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

edit: bulku ses si jistej s nfs pro street?? Razz - http://nfs11.nfsgame.net/

No ja nemyslim ze to bude zle ved celkom dobre to vyzara len hovorim nech to neodflaknu! Napr. Rivals tam jednu vec posrali ze ked si chces vytunit auto tak si zarobis ae ked chces potom kupit nove tak mozes ist dokelu lebo nemas prachy a tie stare nemozes predat takze to trochu doondili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NFS jsou sračky.Ale nedivím se Vám-je to série pro mladé lidi zblblé reklamou.Jednoznačně Gran Turismo 4 mobile,když už mluvíme o závodních hrách.

Presne , sdilim s tebou uplne stejnej nazor. 8)

Jeste ta Toca vypada ale docela dobre. Gran turismo bude ale lepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NFS jsou sračky.Ale nedivím se Vám-je to série pro mladé lidi zblblé reklamou.Jednoznačně Gran Turismo 4 mobile,když už mluvíme o závodních hrách.

Presne , sdilim s tebou uplne stejnej nazor. 8)

Jeste ta Toca vypada ale docela dobre. Gran turismo bude ale lepsi.

heh, je to pravda. Ted se akorát snažím rozjet carbony přes net. Třeba to online závodění nebude špatný. K tématu: Nejvíce věřim ve FlatOut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně Toca 3, GT4 (už začínám ale mít pocit, že to začíná být takový Duke Nuken Forever na PSP :D).

SEMRY: vím, že nemáš NFS moc v oblibě, proto Ti přeju pevné nervy u online NFS Carbon, protože to je jedna z věcí, které mě na tom celkem vadí - zajezdíš si tak 3 závody z 10 (mají nějaký divný servery nebo co, dost často to vyhodí chybu :( ).

Jinak celkově ohledně NFS - ať už mají reklamy jakýkoli, záleží vždycky na člověku, jestli hrát, či nehrát. Já uznávám, že poslední 4 díly jsou na jedno brdo a, ale někoho (třeba zrovna mě :D) to prostě baví (kromě MW na PSP), takže často překousnu i ten fakt, že EA si už jen sype do kapsy a nepřináší nic extra nového. Na druhou stranu ale jsou i lidi, který NFS ani nezkusí jen proto, že je štvou EA, anebo zkusí, ale pořád si říkají "je to od EA - těch nenažranců" a hledají jen chyby, aby to potom mohli odložit a říct "je to sračka".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně Toca 3, GT4 (už začínám ale mít pocit, že to začíná být takový Duke Nuken Forever na PSP :D).

SEMRY: vím, že nemáš NFS moc v oblibě, proto Ti přeju pevné nervy u online NFS Carbon, protože to je jedna z věcí, které mě na tom celkem vadí - zajezdíš si tak 3 závody z 10 (mají nějaký divný servery nebo co, dost často to vyhodí chybu :( ).

Jinak celkově ohledně NFS - ať už mají reklamy jakýkoli, záleží vždycky na člověku, jestli hrát, či nehrát. Já uznávám, že poslední 4 díly jsou na jedno brdo a, ale někoho (třeba zrovna mě :D) to prostě baví (kromě MW na PSP), takže často překousnu i ten fakt, že EA si už jen sype do kapsy a nepřináší nic extra nového. Na druhou stranu ale jsou i lidi, který NFS ani nezkusí jen proto, že je štvou EA, anebo zkusí, ale pořád si říkají "je to od EA - těch nenažranců" a hledají jen chyby, aby to potom mohli odložit a říct "je to sračka".

Já se k tomu serevru právě vůbec nedostal. Prostě mi to napíše že server zrovna neni dostupný. Docela rád bych to s tebou zkusil zagamesit. Chyby pořádná závodní hra přes infrastructure. Na kompech byl projekt NFS motor city kde by byal proste online komunita jezdili by se závody, kupovaly součástky a hráči by mohli mezi sebou obchodovat jupovat a prodávat součástky vylepšovat atd. Bohužel to motor city nevyšlo........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mmt, jdu to zkusit, ještě předevčírem jsem jezdil online.

Jinak ten projekt zní (zněl) pěkně. No možná se právě něčeho obdobného dočkáme v TDU. Uvidíme.

Ted to zkoušim. The EA Servers are not available at this time. Do you wish a recconect? Jaký máš iso?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se tesim na celej tento mesic :-) :

-Rainbow Six :-)

-CCC stahuju posledni cast :-)

-Ratche

-Test Drive full :-)

-Burnout Dominator

-The Warriors

-A dalsi...

A ze vyjde dalsi NFS??O tom slysim poprvy...Ale jsou uz celkem dost trapni EA... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně Toca 3, GT4 (už začínám ale mít pocit, že to začíná být takový Duke Nuken Forever na PSP :D).

SEMRY: vím, že nemáš NFS moc v oblibě, proto Ti přeju pevné nervy u online NFS Carbon, protože to je jedna z věcí, které mě na tom celkem vadí - zajezdíš si tak 3 závody z 10 (mají nějaký divný servery nebo co, dost často to vyhodí chybu :( ).

Jinak celkově ohledně NFS - ať už mají reklamy jakýkoli, záleží vždycky na člověku, jestli hrát, či nehrát. Já uznávám, že poslední 4 díly jsou na jedno brdo a, ale někoho (třeba zrovna mě :D) to prostě baví (kromě MW na PSP), takže často překousnu i ten fakt, že EA si už jen sype do kapsy a nepřináší nic extra nového. Na druhou stranu ale jsou i lidi, který NFS ani nezkusí jen proto, že je štvou EA, anebo zkusí, ale pořád si říkají "je to od EA - těch nenažranců" a hledají jen chyby, aby to potom mohli odložit a říct "je to sračka".

Taky dobrej názor.Je to pračka peněz(spolu s NHL,FIFA atd.).Není to sice úplně špatná závodní hra,ale bohužel jsou na herním trhu propracovanější závodní hry.A jako hardcore hráč se nemůžu zabývat šedým průměrem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu