Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Total video converter 3.12 + cd key + screeny


Zinglbee

Recommended Posts

Mno popravde jsme to z navodu moc nepochopil, ale normalne jsme to hazel do slozky VIDEO na kořenu karty, ale jestli to je špatně, tak jsem pako a budu rad za radu :D

Hm jeste zajimavejsi vec, prave jsme hodil omylem cely to psp/mp_root a bla bla do slozky video na memorce a ono mi to ted haze ze tma je 52Gb souboru a divnejch znaku.. Nevíte co to muze byt? xD ja se pujdu asi strelit nic s tim nejde delat..

-> formatuju memorku

Hm jeste zajimavejsi vec, prave jsme hodil omylem cely to psp/mp_root a bla bla do slozky video na memorce a ono mi to ted haze ze tma je 52Gb souboru a divnejch znaku.. Nevíte co to muze byt? xD ja se pujdu asi strelit nic s tim nejde delat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 10 months later...

Zdravím, jak uchovám poměr stran 4:3 v tomhle programu? V Setting a Aspect Ratio když to změním na 4:3 tak to ve výsledku nic neudělá. Obraz je pořád roztáhly přes celej display. A při přehrávání když zmáčknu trojúhelník a dám Screen mode, tak se obraz buďto zmenší, nebo zpět roztáhne..prostě žádny 4:3...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu