Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nastavení xbox360 pro HD Ready TV


awol

Otázka

Zajímalo by mě, jaký je nejlepší formát pro HD Ready televizi s nativním rozlišením 1366x768. V xboxu je mozne nastavit rozliseni 1360x768, ale pozoroval jsem, ze se to nestiha vykreslovat. Pri narocnych scenach bylo videt horizontalni posun horniho a dolniho segmentu obrazu.

Na 1080i se to myslim stiha vyhreslovat, ale zase v nekterych chvilich obraz pusobi malo kvalitne.

Jak to mate vy? Diky ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ja vubec nerozumim kde se tohle nastavuje . v xboxu nastavim 720p a jedu na tom na telce mi nic nastavit nejde. jedu taky pres hdmi kabel.

presto mi rpijde ze treba narocnejsi grafika jako v nhl09 filmecky nebo scenky mezi hrou se trosku hure hejbe nez by mela. hra pak jde v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja vubec nerozumim kde se tohle nastavuje . v xboxu nastavim 720p a jedu na tom na telce mi nic nastavit nejde. jedu taky pres hdmi kabel.

presto mi rpijde ze treba narocnejsi grafika jako v nhl09 filmecky nebo scenky mezi hrou se trosku hure hejbe nez by mela. hra pak jde v poho.

jj, tohle pozoruju hlavne u tech filmecku, spodek obrazku je horizontalne mirne posunutej od horejsku, nebo se jen nestihl vykreaslit, takze tam vidim jakoby neviditelnou posunujici se primku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu