Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Spatna grafika


ME3

Otázka

Mel bych dotaz jestli nejde nekde v nastaveni xboxu poladit jeste grafiku krome nastavini bud 420p,720,1080i a nebo 1080p...mam 1080p a kdyz hraju GTA nebo neco jineho zda se mi ten obraz trosku rozmazany vzdy jen okraje(u GTA treba u aut nebo i fify okraje hracu)

A nebo nejde jeste nekde v nastaveni hre nastavit lepsi grafiku?nebo je to uz automaticky na nejlepsi a tudis se to v nastaveni kdyz uz clovek hraje hru neda nikde nastavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Mel bych dotaz jestli nejde nekde v nastaveni xboxu poladit jeste grafiku krome nastavini bud 420p,720,1080i a nebo 1080p...mam 1080p a kdyz hraju GTA nebo neco jineho zda se mi ten obraz trosku rozmazany vzdy jen okraje(u GTA treba u aut nebo i fify okraje hracu)

A nebo nejde jeste nekde v nastaveni hre nastavit lepsi grafiku?nebo je to uz automaticky na nejlepsi a tudis se to v nastaveni kdyz uz clovek hraje hru neda nikde nastavit.

Ja kdyz dam OPTIMAL RESOLUTION, tak mi tam vyjede skoro nativni rozliseni moji televize ( 1360x768 ), telka ma 1366x768. Pokud to nezabere, zkus tam jeste zvolit RGB. Jinak, predpokladam, ze mas HDMI kabel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja kdyz dam OPTIMAL RESOLUTION, tak mi tam vyjede skoro nativni rozliseni moji televize ( 1360x768 ), telka ma 1366x768. Pokud to nezabere, zkus tam jeste zvolit RGB. Jinak, predpokladam, ze mas HDMI kabel?

jj mam HDMI kabel...a kde ze to mam dat to optimal resolution?a nebo to RGB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu