Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

AirCrack-PSP


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Myslím že z toho nic nebude ... :?:roll::cry:

A podle čeho usuzuješ? To by mě zajímalo, protože co jsem četl na tom fóru tak na tom pořád pracujou, sice to maj zabugovaný jak prase :cheesygrin: ale spraví to a já věřim že to bude funkční :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já zase myslim, že vyšla nová verze...

-Test 0.57 features

/ NEW:

/ -Lots of bug fixes

/ -New setting added, sort AP's by (SSID/SECURITY/SIG)

/ -Added WPA1 & 2 to scanner (Might not work correctly)

/ -Added WEP 104bit support

/ -Fixed GUI related issues

/ -Added Scrolling to GUI

/ -Scroller can hold up to 256 lines

/ -Fixed wlan switch issues

/ -Fixed settings issues

/ -New cap file system (you must now include a .inf file with your cap file) (more information on this below)

/ -WPA-PSK 1 & 2 Cracker (Now fixed, and a bit faster thanks to Jake and Brandon's help and advice)

/ -WPA-PSK 1 & 2 cracker improved speed using dual thread (up to 3.74 p/s)

/ -WPA-PSK 1 & 2 hash file cracker added (faster but requires you to use the dict2hash for every ssid)

/ -WPA-PSK 1 & 2 hash file generator (dict2hash) (removed multi-threading to this due to file IO conflicts)

/ -More improvements have been done to the wpa cracker (New sha1 implementation)(now 9.44 p/s(without ME))

/ -Using only the ME we have obtained a small speed up (9.74 p/s)

/ -Added multi-threading to scanner (Freely select the AP without having to wait for it to finish scanning)

/ -Added AP logging to scanner (Will now save any new AP to scan.log)

/ -Added AP detection sound (When a new AP is found it will play beep.mp3, there is a bug with this so if you want to add your own sound file you must edit that sound and add 2.5 seconds of silence at the end)

/ -New setting added, Enable AP detection beep for (NO SECURITY/WEP/WPA-PSK(TKIP)/WPA-PSK(AES)/ALL/NONE)

/ -Added power switch blocking, so you dont crash your psp when putting it in suspend mode during a scan.

Až bude link, hodim to sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co se tyce toho, ze to neprolomilo WEP klic (ne webkey jak pises), tak se neni cemu divit, protoze podpora pro lamani WEP jeste neni v programu pridana. I tak delaji pomerne slusne pokroky. Pokud mate nejake konstruktivni pripominky (coz znamena, ze se v problematice orientujete), urcite budou radi, kdyz jim date vedet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je to neuvěřitelné ale když si člověk přečte pár příspěvků z5 tak přijde na to proč mu to heslo neheklo jen je dobrý číst!

A ještě něco dostávaj mě komentáře tipu stejně je to Fake! Tyhle lidi fakt nechápu!!!

Fake byl třeba ještě asi před třema rokama backflip v motokrosu a co teď skáče to každej druhej profík! Fake byli taky PS3 v éře PS2 a co teď polovina znás hraje na PS3! Nechápu prostě lidi kteří umí jen držkovat! Omlouvám se za to jak to píšu ale je to opravdu na zamyšlení! Nikdo není komplet a prostě hloupost některých lidí mě porád překvapuje!

Tím se nechci nikoho dotknout protože ani já nejsem bez chyby ale stačí jen používat hlavu!

Takže jestli sem někoho teď urazil tak se mu omlouvám!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

borci. stejne to nefunguje, tak proc to slozite popisovat. jeste tady neni ani jeden ohlas ze by to nekomu prolomilo webkey ani nic jineho

Je to vyvojova verze, uz to pochopite? :)

Staci cist co to umi a co ne. Lamat WPA to umi slovnikovym utokem. To znamena, ze pokud vase heslo neni ve slovniku, neprolomi ho to.

WEP (ne webkey, jak pise icq) to zatim nelame, takze nema cenu to zkouset.

Az bude nejaka finalni verze, tak se o tom urcite doslechnete a potom to muzete zkouset. Zatim nadavate zbytecne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu