Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Warriors


shadow.wizard

Recommended Posts

No tak co tesite sa na tuto hru? Dnes vychadza v Amerike a tak tu vecer alebo zajtra mozete ocakavat linky :)

The Warriors je akční titul pro PSP od společnosti Rockstar Games. Příběh hry zčásti sleduje příběh filmu a zčásti jde o prequel. Ve zkratce jde o to, že se gang The Warriors čítající zhruba 20 členů musí dostat z jednoho konce New Yorku na druhý do svého doupěte. Nebude to ovšem procházka růžovým sadem. V ulicích NY na těch 20 lidí z gangu The Warriors čeká 60.000 naštvaných členů celé řady dalších gangů, kteří se chtějí mstít za údajnou vraždu jednoho z důležitých bossů. The Warriors sice žádnou vraždu nespáchali, ale to nikoho nezajímá, na prvním místě je pomsta.

Na svete uz su aj prve 2 recenzie od ktorych The Warriors dostali velmi dobre hodnotenia :)

the-warriors-20070209030444793.jpgthe-warriors-20070209030444574.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

uz som to hral prijemne ma to prekvapilo ... cakal som nieco monotonne ale pri tejto hre som sa zacal celkom dobre bavit ... pri fightoch mate dostatok moznosti a tiez comba a dej je tiez cool ... akurat som stiahol RIP bez hudby a bez videí ale uz taham inu verziu :D co uz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takze musim povedat ze tato hra ma neskutocne bavi... ale zacnime pekne od zaciatku:

Grafika - na hre sa podielalo Rockstar Leeds / Rockstar Toronto takze je to zarucena kvalitka... postavy niesu uplne detailne ale su svizne okolie je zvycajne v tieni ale mame tu aj mnozsto interierov a peknu skalu farieb...

Hudba - ta je skvela a super dotvara atmosferu k okoliu a veciam ktore sa prave deju... tak ako aj zvuky uderov a kopancov su skvele...

Moznosti - tak hra ma naozaj mnoho moznosti... zacinate mensim tutorialom kde sa naucite ako spravne udierat, kopat a robit komba... chytit postavu a celou silou ju hodit do plotu alebo do mura... po kratkom tutoriale sa ide na vec... prvou zvlastnostou je ze tu mame zcela interaktivne prostredie, vidite auto? Preco na nom nerozbit sklo a neukradnut autoradio (odsrubovatr srukby pomocou krutenia Joysticka)... dalej tu mozeme vykradat obchody... pridete ku dveram a musite sa trafit do urcenej pozicie aby ste to otvorili... potom uz len vtrhnete do obchodu a rozbijate a kradnete to co vam pride pod ruku... dalsou specialitkou je tzv. TAGOVANIE... resp. spreyovanie na steny... musite prejst po urcitej ciare s joystickom a tym padom vytvorit (zo zaciatku) pismeno W (ako Warriors = vas GANG)... dalej prechadzate ku tazsim a tazsim obrazcom a vytvarate uz poriadne graffity... taktiez si ale musite davat pozor na kapacitu vasho spreja kedze stoji vas $5 a peniaze si tak lahko od ludi nezoberiete... a mame tu dalsiu vec na povsimnutie... okradanie ludi... jedoducho chytte ludi pod krk a vydierajte ich (pohybovanim joysticka do stran)... ako som uz spominal tak prostredie je zcela interaktivne takze mozete chytit co vam pride pod ruku (pacidlo, radio, televizor, krabice...) vsetko vesere sklo sa da rozbit... liecenie je pomocou koksu (alebo ineho svinstva) ktore si kupite od Dealera za $20... ty su na mape oznaceny zelenou farbou... taktiez vas hra nenuti ako co mate urobit... mate "volnost pohybu"... po uspesnej missi sa vraciate do vasho "Hanhoutu" (ukrytu) kde mate celu bandu Warriorov... tam mate na vyber dalsie moznosti... chcete posilovat? Tak robte kliky alebo "brusaky"... o vsetkom potrebnom sa dozviete z radia... taktiez tu mame aj automat kde si zahrate starodavne automatove Warriors... no tolko asi moje dojmy z hry... hram to asi tak uz 4 hodiny cisteho casu a hra ma stale bavi.. odporucam

Moje hodnotenie 9/10 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj vypada to na docela pecku, ale full iso se mi nevleze na kartu, nemate nekdo linka na rip pls??

Tady tuhle verzi sem si stahnul já, je to z pspiso od whiteone:

598MB - ripnutý videa a hudba, zvuky zachovány

Part1

http://www.megaupload.com/?d=6OIR6H16

Part2

http://rapidshare.com/files/16479933/w1-war.part2.rar

No Pass, vyzkoušeno, jede to v pohodě :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj vypada to na docela pecku, ale full iso se mi nevleze na kartu, nemate nekdo linka na rip pls??

Tady tuhle verzi sem si stahnul já, je to z pspiso od whiteone:

598MB - ripnutý videa a hudba, zvuky zachovány

Part1

http://www.megaupload.com/?d=6OIR6H16

Part2

http://rapidshare.com/files/16479933/w1-war.part2.rar

No Pass, vyzkoušeno, jede to v pohodě :wink:

dik, ale z rapidu stejne tahat nemuzu a z megace jen kdyz se podari :( ale i tak thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu