Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xlink KAI aneb jak hrát online hry Zadara


Dawiidek

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

cau, mam dva dotazy...prvni se tyka banu....myslel jsem ze v momente kdy se pripojim s konzoli k netu jsem na xbox live... je tomu tak? nebo se to nejak prvne musi nastavit? pisu to z duvodu ze ban nechci riskovat a ma druha otazka se taky her ktere jdou hrat pres tuhle sit...prvni post neni aktualizovan delsi dobu...daji se hrat pres tuto sit nejake jine hry nez tam jsou napsane? napr. FIFA 10? Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Měl bych pár otázek:

Dá se za to dostat BAN (pokud ještě nemám)

Dá se Xlink nebo Leaf rozchodit pokud mám wifi modem - pc pres wifi a net do xboxu přes pc

Na xlink potřebuješ wifimodem který není napřímo v internetu. Třeba pokud máš kabelový modem jako přívod internetu a k tomu ten wifi modem. Pak by to šlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na xlink potřebuješ wifimodem který není napřímo v internetu. Třeba pokud máš kabelový modem jako přívod internetu a k tomu ten wifi modem. Pak by to šlo.

je více možností ja to mam přes 2x LAN

EDIT : mám problém se zobrazováním hráčů jsou jakoby skryté ale nezobrazí se mi pak server ve hře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak mam propojit pc z xboxem aby to fungovalo ???? mam v pc 2 sitovky jednu mam k netu a druhou mam na xko mam to spojene krizenym kablem a nvm jak to mam pak nastavit kdys tapnu xbox tak ta sitovka se nepripoji nvm co z tím :-(

http://console-forum.net/showthread.php?t=85655 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejne to furt nejde jenom to odesíla ale neprima to a kdys dam test media center tak to ukaze chybu v tom pripojeni k pc jo a v tom xkai nastaveni jak tam mam dat tu sitovku tak tam mam dat tu ktera je propojena z xkem nebo do ktere de internet ?

jo z xkem hlavní je že se spojí se sítí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

ahoj, prosim krok za krokem, jak pripojit xbox k pc, všechno mám, internet mi vede do síťovky integrovaný v motherboArdu a z xboxu mi vede taky dvoulinka do druhé síťovky do pci slotu... Určitě musím vytvořit nějaké přemostění nebo něco podobného, protože mi pc xbox nebere. Prosim tak jak ? dik...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu